Piekielny trening Spartan w Straszęcinie

  • 06.05.2017, 17:08 (aktualizacja 06.05.2017, 21:27)
  • Ryszard Pajura
Piekielny trening Spartan w Straszęcinie Ryszard Pajura
Na terenie Arena Park w Straszęcinie odbył się  otwarty workout, czyli piekielny trening, zorganizowany przez Spartan Race Training Group Dębica. Ponad siedemdziesięciu zawodników rywalizowało na trasie, pokonując 20 przeszkód. Nie było zajętych miejsc i klasyfikacji, każdy pokonał tyle okrążeń, ile zdołał. Większość dwa kółka, inni trzy, jeszcze inni jedno. Wszystkim towarzyszyły świetne humory.

- Wszystko zorganizowaliśmy sami - mówił Sebastian Pająk, lider SRTG Dębica, dziękując za pomoc członkom klubu, władzom gminy Żyraków oraz Pawłowi Szczerbińskiemu, właścicielowi Arena Park, z którego gościnności Spartanie z SRTG Dębica korzystają od kilku lat.

W sumie w treningu, wzięło udział ponad sto osób: ponad 70 w biegu głównym i ok. 30 w biegach dzieci i juniorów.

W naszej galerii pierwsze zdjęcia z dzisiejszego treningu. Za chwilę pod linkami opublikujemy więcej zdjęć z pokonywania poszczególnych przeszkód.

 

Rozgrzewka z niespodzianką - zobacz zdjęcia

.

Pierwsze przeszkody - zdjęcia

.

Nad głową drut kolczasty - zdjęcia

.

Wodne potyczki - zdjęcia

.

Potyczki z kłodą i piaskiem - zdjęcia

.

Różne przeszkody - zdjęcia

.

Na mecie

 

Ryszard Pajura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ginekoonkolog
ginekoonkolog 09.05.2017, 13:08
Dotyczy zakł. "wodne potyczki "Dziewczyny nigdy nie wchodzcie do szamba bez zabezp."dolnych narządów",onkolodzy już zacierają ręce na widok takich fotek,macie ciała raczej nadaj. się do agencji fotomodelek a nie fotoamatorów, miejcie to na uwadze!
......ryku
......ryku 09.05.2017, 10:54
A nie lepiej /pożyteczniej /było by powyciągać te powalone pnie z koryta rz. Grabinianki,które w obecnej sytuacji meteorologicznej mogą być powodem podtopienia, zalania niestety byłego już OŚRODKA...
akuku
akuku 07.05.2017, 14:06
Czy przy wjeździe na ośrodek nadal wisi nazwa im Kazimierza Górskiego? Jeśli tak to całą patologiczna władzę w tej gminie powinno się wy...ać na zbity ryj przy najbliższych wyborach.Ile lat to coś co zrobiono z trym ośrodkiem bezcz3eściło nazwisko tak znanego i lubianego Polaka? Co zrobiono z tym ośrodkiem panie Szczerbinski? Wycięto drzewa i zrobiono spęd dla brudasów raz na rok a wielu pamięta jak tak kiedyś można było miło spędzić czas.Co do samych Spartan to OK.Przypomina mi się czas 30 dni unitarki...opad i po przez czołganie marsz :) czas 60 min :)
weu
weu 07.05.2017, 02:34
Marny trud.
Stefan Burczy_Mucha
Stefan Burczy_Mucha 08.05.2017, 19:25
Syzyfowe prace???
dera
dera 07.05.2017, 14:19
pewnie. lepiej siedziec w domu i hejtowac...

Pozostałe