Jedno serce stanęło pod szkołą, drugie sołtys oddał wójtowi

  • 17.11.2020, 22:48 (aktualizacja 17.11.2020, 23:06)
  • Tomasz Ratuszniak
Jedno serce stanęło pod szkołą, drugie sołtys oddał wójtowi fot. Dariusz Dobrowolski.
Przy Szkole Podstawowej w Stasiówce zamontowany został pojemnik w kształcie serca przeznaczony na nakrętki.

- To efekt naszej współpracy z Agatą Wiater, Wolontariat Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica. Pierwszą akcję zbiórki nakrętek dedykujemy naszemu mieszkańcowi Ksaweremu Ciebieniowi. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji - pisze radny gminny Dariusz Dobrowolski, dziękując jednocześnie za wsparcie inicjatywy dyrektorce szkoły Joannie Kucharskiej, oraz druhom: Katarzynie Żółkiewskiej, Marcinowi Matłokowi i Markowi Kędziorowi.

W tym samym czasie jednak, jak informuje radny, a zarazem sołtys Stasiówki Tomasz Domaradzki, do sołectwa trafiło drugie identyczne serce ufundowane przez firmę Kol-Pol, członka rady sołeckiej Jerzego Jabłońskiego, radnego powiatowego Andrzeja Trzeciaka i sołtysa Tomasza Domaradzkiego.

- Jako, że w naszej miejscowości w tym samym czasie zostało zamontowane takie samo serce, wolą darczyńców jest aby to serce zostało przekazane panu wójtowi do umieszczenia przy urzędzie gminy, jak ma to miejsce przy innych urzędach w Dębicy - pisze w piśmie skierowanym do Stanisława Rokosza, Piotra Żybury, przewodniczącego Rady Gminy Dębica i wszystkich radnych. 

Przeczytaj również: Dostali kilkadziesiąt tysięcy masek i inne potrzebne środki

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe