Szukają wolontariusza roku

  • 19.11.2020, 16:22
  • Tomasz Ratuszniak
Szukają wolontariusza roku Anna Czapla, Wolontariusz Roku Ziemi Dębickiej 2019.
Kandydatury, w trzech kategoriach wiekowych można zgłaszać do 26 listopada.

Mimo sytuacji epidemicznej stowarzyszenie Uwierz w siebie także w tym roku postanowiło uhonorować najbardziej wyróżniających się wolontariuszy z naszego powiatu. Dlatego też jego przedstawiciele proszą o zgłaszanie kandydatów, którzy od listopada 2019 r. do listopada 2020 r., w sposób szczególny zasłużyli się w pracy wolontarystycznej na rzecz społeczności lokalnej. Spośród nich kapituła konkursowa wyłoni po jednym laureacie w kategoriach: uczeń szkoły podstawowej, uczeń szkoły ponadpodstawowej i osoba dorosła.

- Jeżeli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli to 7 grudnia 2020 roku w Domu Kultury Mors odbędzie się Gala Wolontariatu, na której poznamy laureatów - zapowiada Marta Czekaj, prezes stowarzyszenia, która jednocześnie zastrzega sobie inną formę rozstrzygnięcia konkursu.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znaleźć można pod adresem: uwierzwsiebie.pl

Przeczytaj również: Jedno serce stanęło pod szkołą, drugie sołtys oddał wójtowi

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe