Profesjonalne mycie dachów i elewacji

  • 20.11.2020, 11:28
  • Źródło: Artykuł zewnętrzny
Profesjonalne mycie dachów i elewacji
Duży wpływ na czystość elewacji i dachu mają aktualne warunki atmosferyczne, środowiskowe oraz zanieczyszczenia w powietrza. Do największych problemów zalicza się kurz, smog, pył, mech, porosty oraz grzyby. Jeśli takie zabrudzenia występują na naszym budynku, to trzeba uporać się z nimi jak najszybciej. Przekładanie mycia elewacji lub dachu może doprowadzić do nieodwracalnych zabrudzeń lub wysokich kosztów czyszczenia.

Mycie dachów w Rzeszowie

Wiele firm oferuje mycie dachów domów jednorodzinnych oraz różnego rodzaju biur. Takie usługi powinny być wykonywane przez specjalistów, którzy posiadają niezbędne kursy i szkolenia wysokościowe. Dzięki niezbędnym pozwoleniom mogą oni staranie wyczyścić różnego rodzaju dachówki i blachy. Rzeszowska firma sprzątająca Stanbest korzysta z nowoczesnego sprzętu, który ułatwia pozbycia się zabrudzeń biologicznych, a także zanieczyszczeń takich jak liście i ptasie odchody. Specjaliści wykonują również profesjonalne przygotowanie powierzchni pod malowanie.

Do sprzątania dachówki wykorzystuje się specjalne środki chemiczne, które szybko usuwają zabrudzenia. Dodatkowo pracownicy mogą zaimpregnować powierzchnię dachu, aby była ona bardziej odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Dodatkowo firmy oferują również odśnieżanie dachów zimą, aby zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie domowników lub osób pracujących na danym zakładzie produkcyjnym.

Ceny takich usług uzależnione są przede wszystkim od konstrukcji dachu (pokrycie wielospadowe może być znaczne droższe od dwuspadowego dachu). Drugim ważnym aspektem jest nachylenie dachu im większe, tym trudniejsze zadanie dla pracowników. Większość cen mycia dachów ustalana jest w przeliczeniu na m2.

Mycie elewacji w Rzeszowie

W wielu domach i biurach często dochodzi do zabrudzeń elewacji, fasad i ścian. Dlatego profesjonalna firma sprzątająca powinna poradzić sobie z tego typu zabrudzeniem bardzo szybko. Wykwalifikowani pracownicy muszą dobierać odpowiednie techniki mycia do rodzaju materiałów występujących na danym budynku. Mycie elewacji w Rzeszowie poprzedzone jest dokładnym sprawdzeniem struktury materiału, aby dobrać odpowiednio dobrać sprzęt oraz środki czystości. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej w Rzeszowie, która wykonuje mycie elewacji, to sprawdź ofertę Stanbest.

Najlepszym sposobem na czyszczenie elewacji domu jest myjka ciśnieniowa. To bardzo prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu usuniemy wszystkie niechciane zabrudzenia. Za pomocą takiego sprzętu bez problemu wyczyścimy tynki mineralne, tynk silikatowy, akrylowy, cegły, a nawet kostkę brukową.

Koszty związane z myciem elewacji wahają się między 14-18 zł/m2. Najwięcej wydamy na tę usługę w Warszawie i okolicach. Średnia cena w całej Polsce to koszt około 16 zł. Większość firm stara się stworzyć kosztorys indywidualne pod zamówienie klienta, aby był jak najlepiej sprecyzowany. Niektóre elewacje można wyczyścić szybko bez żadnego dodatkowego sprzętu. Niekiedy jednak przy wysokich budynkach trzeba skorzystać np. z podnośnika i wtedy cena za usługę może się zwiększyć.

Czy warto wynająć profesjonalną firmę do mycia elewacji lub dachu?

Jeśli nie posiadasz specjalistycznego sprzętu, to warto zdecydować się na taką usługę. Pracownicy na pewno wykonają wszystkie czynności szybciej i będą mogli pracować na wysokościach. Ceny za takie usługi nie są bardzo drogie, dlatego można zaoszczędzić swój czas i skorzystać z profesjonalnej firmy sprzątającej. Takie przedsiębiorstwa mają już duże doświadczenie w branży i zatrudniają tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują zlecenia z dużą dokładnością i starannością.

Artykuł zewnętrzny

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe