Niedziela, 25.08.2019

Zderzenie pociągu z samochodem w Pustyni

  • 08.05.2017, 17:23 (aktualizacja 08.05.2017, 20:49)
  • Admin Admin
Zderzenie pociągu z samochodem w Pustyni
Do groźnego wypadku doszło ok. godz. 16:30 na przejeździe kolejowym w Pustyni. Osobowy seat ibiza zderzył się z lokomotywą. Kierująca autem osobowym kobieta została przewieziona do szpitala. Była przytomna, nie wiadomo na razie jakich doznała urazów.

Auto jechało od strony Zawady w stronę centrum wsi. Lokomotywa od strony Mielca. Po przeciwnej stronie torów zatrzymał się tir, by przepuścić pociąg. Kierująca ibizą nie zauważyła lokomotywy, mimo iż jak pisze w komentarzu jeden ze świadków zdarzenia, maszynista dawał sygnały ostrzegawcze (dźwiękowe).

- Trąbiłem, tir też trąbił - relacjonował na miejscu zdarzenia maszynista.

Lokomotywa na szczęście poruszała się powoli. Uderzyła w tył samochodu, ale go nie staranowała. Auto obróciło się, przód zaczął trzeć o lokomotywę. Samochód zatrzymał po drugiej stronie torów i na przeciwległym pasie ruchu. Na szczęście kobiecie szybko udzielono pomocy, choć pozostała w aucie do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

- To niebezpieczny przejazd, może w końcu coś z tym zrobią - mówił mieszkaniec Pustyni, który przyszedł na miejsce zdarzenia. 

 

 

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 16.05.2017, 23:24
http://tarnow.naszemiasto.pl/a…
kafu
kafu 16.05.2017, 21:56
Szpital Dębicki robi krok do przodu, nowy blok operacyjny i lądowisko za dwa lata
Pustynianka
Pustynianka 09.05.2017, 14:44
Parodia...Ta mądra pani powinna mieć zabrane prawo jazdy!!!!Znak stop istnieje przed każdym przejazdem!A poza tym tam ciufaja jedzie chyba 10km/h...trzeba być fachowym kierowcą żeby w nią wjechać...To jest to!
końcowy
końcowy 16.05.2017, 20:51
I mieć POCIĄG do ciufaji,jak zauważyła szanowna Pustynianka!
Mieszkaniec Pustyni
Mieszkaniec Pustyni 08.05.2017, 23:33
Przejazd bez zapor, znak stop co wiecej trzeba chyba nic tylko sie zatrzymac i zerknac czy cos nie jedzie po torach no ale skoro wiekszosc kierowcow nie zna przepisow lub ich nie przestrzega to sa takie efekty to samo na rampie w pustyni w strone debicy zapory podniesione ale to nie znaczy zeby sie nie zatrzymac albo przynajmniej zwolnic i sprawdzic czy nie jedzie pociag
Petru
Petru 08.05.2017, 19:10
Dobrze że nikomu się nic nie stało, ale pani chyba już do końca życia będzie uważać na przejazdach.
druh RYSIO
druh RYSIO 09.05.2017, 10:12
DOBRZE że druhowie wypożyczyli od Akademii Małego Strażaka mały specjalistyczny zestaw narzędziowy i uwolnili kobietę od DZIWNEGO POCIĄGU!.
Piotrek
Piotrek 08.05.2017, 18:47
Niestety mała nieścisłości byłem pierwsza osoba która dobiegła do tego samochodu. Ibiza jechała od Zawady po przeciwnej stronie przejazdu stał tir ja na wyjeździe od cmentarza kierowca lokomotywy dawał wcześniej sygnał. A ta Pani dostała w tył obrocilo ja i przód też zacząć żył o lokomotywa. Dobrze że tylko tak się skończyło.
konduktor
konduktor 08.05.2017, 18:04
Może i przejazd jest niebezpieczny ale zapewnia pełną widoczność, co jest rzadkością
lokomotywa-seat 1:0
Mieszkaniec Pustyni
Mieszkaniec Pustyni 08.05.2017, 23:35
Przejazd bezpieczny znak stop wystarczy
obserwator/na podst.zdięć
obserwator/na podst.zdięć 08.05.2017, 17:43
Lokomotywa to nie pociąg !
Końcowy
Końcowy 08.05.2017, 19:19
To dlaczego poeta pisał 'STOI NA tORACH LOKOMOTYWA..,,miast pisać " stoi na stacji lokomotywa a maszynista do konduktora sie nie odzywa?
ostatni
ostatni 08.05.2017, 19:27
Może wystarczy powiedzieć, że pani za kierownicą miała dziwny pociąg do lokomotyw?
młotkowy
młotkowy 08.05.2017, 19:39
DZIWNY POCIĄG to miał inny poeta, nie ten od lokomotywy!
STAŚ IA
STAŚ IA 08.05.2017, 19:47
A ja bym wsiadła do byle jakiego POCIĄGU, ŚCISKAJĄC W RĘKU k....
konduktor