Galeria Bezdomna w maseczkach, z dystansem i u Beni

  • 24.11.2020, 09:26 (aktualizacja 24.11.2020, 09:46)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Galeria Bezdomna w maseczkach, z dystansem i u Beni Galeria Bezdomna zagości w Pracowni Kreatywności u Beni, czyli Bernadetty Mardeusz.
Szóstą edycję wydarzenia organizatorzy zaplanowali na 17 grudnia.

I mają nadzieję, że mimo obostrzeń związanych z pandemią, wystawa prac lokalnych twórców się odbędzie.

- Oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego - mówi Mariusz Madeja z Koła Fotograficznego RAW, które od początku jest organizatorem wystawy.

W wystawie mogą uczestniczyć wszyscy, którzy coś tworzą: malarze, rzeźbiarze, rękodzielnicy, fotografowie. 

- Wystarczy się zgłosić oraz przyjść w dniu wernisażu zainstalować swoje prace, a 20 grudnia zabrać je z powrotem - piszą organizatorzy na fecebookowej stronie wydarzenia.

Tym razem gospodarzem artystycznego spotkania będzie Pracownia Kreatywności u Beni, prowadzona przez Bernadettę Mardeusz.

- Ja się bardzo, ale to bardzo z tego cieszę, bo zawsze marzyłam, by coś takiego w mojej pracowni zaistniało. I teraz to marzenia się spełnia - mówi właścicielka pracowni.

Chętni do wzięcia udziału w wystawie, proszeni są o kontakt z organizatorami: Bernadetta Mardeusz - 606-511-395, Damian Kuciemba - 577-608-703, Mariusz Madeja - 661-085-517.

Więcej o Galerii Bezdomnej w kolejnym numerze OL

Czytaj także: Pomoc potrzebna, bo Kwiatek z Orkiestrą zagra, jak co roku

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe