Policjanci sprawdzali kolejny bank

  • 27.11.2020, 15:26
  • Grzegorz Król
Policjanci sprawdzali kolejny bank
Dwa dni temu policjanci przeszukiwali Bank Spółdzielczy w Pilźnie. Dzisiaj rano skierowani zostali do tego w Żyrakowie.

Podobnie, jak do banku w Pilźnie, tak i do nich dotarł mail o podłożonym ładunku chemicznym. W wiadomości było oczywiście żądanie zapłaty pieniędzy, w przeciwnym wypadku ładunek miał zostać zdetonowany. To kolejne w ostatnich dniach takie zgłoszenie na terenie powiatu dębickiego. Maile trafiają także do szkół, czy przedszkoli. Za każdym razem budynki są ewakuowane i dokładnie przeszukiwane. Żadne ze zgłoszeń nie jest bagatelizowane. 

Do identycznych sytuacji dochodzi co jakiś czas na terenie całego kraju. W ostatnim czasie podobnych zgłoszeń przybywa lawinowo. Maile o podłożonych ładunkach wybuchowych w szkołach docierają do tych średnich, w momencie kiedy uczniowie przystępują do matur. Choć nie zawsze tak jest, bo w tym roku niektórzy dyrektorzy dębickich szkół otrzymali wiadomość o...planowanych gwałtach na uczennicach. Choć to wydawało się absurdalne, również zostało zgłoszone służbom.

Czytaj także: Samochód ukradł mu poprzedni właściciel

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe