Iskierczanie zgarnęli Nagrodę Publiczności!

  • 27.11.2020, 17:31
  • Tomasz Ratuszniak
Iskierczanie zgarnęli Nagrodę Publiczności!
2066 głosów oddali internauci w głosowaniu na najlepszą grupę XIII Podkarpackiego Przeglądu Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych Do Korzeni 2020. Z czego najwięcej - 735 głosów, padło na Kapelę Ludową Iskierczanie działającą przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie.

Organizatorem imprezy jest Rzeszowski Dom Kultury, a w muzycznej rywalizacji bierze udział osiem grup. Po jednym utworze każdej z nich RDK udostępnił na swoim facebookowym profilu. Każdy mógł kliknąć Lubię to przy kapeli, która najbardziej przypadła mu do gustu.

Głosowanie zakończyło się dziś w samo południe i wtedy właśnie okazało się, że to Iskierczanie wywalczyli sobie Nagrodę Publiczności.

Ale to jeszcze, jak informują organizatorzy, nie koniec emocji. W niedzielę 29 listopada o godzinie 16:00 warto wejść na profili WDK, który znajduje się pod adresem: facebook.com/RDK.Rzeszow, bo tam odbędzie się transmisja online finału przeglądu Wtedy też ogłoszony zostanie zdobywca nagrody głównej przyznanej przez tegoroczne jury w składzie: Sławomir Gołąb, Barbara Kotwasińska i Jakub Zastawny.

Przeczytaj również: Na Magii Tańca zdobyły podwójne Grand Prix i osiem medali - zdjęcia i film

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe