Wybierz zdjęcie, które najbardziej ci się podoba i kliknij Lubię to!

  • 28.11.2020, 13:35 (aktualizacja 28.11.2020, 13:49)
  • Tomasz Ratuszniak
Wybierz zdjęcie, które najbardziej ci się podoba i kliknij Lubię to! Jedno z konkursowych zdjęć.
Tym razem to internauci wybiorą najlepsze zdjęcie wykonane przez podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy.

Do XII Konkursu Fotograficznego Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego, organizowanego przez ŚDS z Dębicy, zaproszonych zostało dwadzieścia domów. W poprzednich latach wszystko odbywało się z dużo większą pompą. Uczestnicy konkursu przyjeżdżali do Dębicy, brali udział w wykładach i warsztatach fotograficznych, a rozstrzygnięcie konkursu odbywało się w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury lub w Domu Kultury Śnieżka. Ale nie tym razem. Teraz wszystko odbyć się musi zdalnie.

- Dlatego też hasłem tegorocznej edycji naszego konkursu jest Tęsknie... Wiadomo, że z uwagi na pandemię uczestnicy konkursu nie mogą się nigdzie wybrać z aparatem. Ale mogą podczas zająć, które oczywiście odbywają się w małych grupach, przejrzeć swoje stare zdjęcia i wybrać takie na których są w sytuacjach za którymi tęsknią najbardziej - tłumaczy Marta Skórska, kierowniczka ŚDS w Dębicy.

Nadesłane zdjęcia dom udostępnił na swoim facebookowym profilu. Wygrają te, które zbiorą najwyższą liczbę lajków.  Głosować można przez tydzień. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w niedzielę 6 grudnia właśnie na tym profilu.

Zdjęcia zobaczyć można pod tym linkiem --> facebook.com/sdsdebica/posts/1469236203275178

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe