W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 30.11.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czterdziesty dziewiąty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rolnik
Rolnik 04.12.2020, 12:13
Panie Posle a policja tez nie ochraniala Pana domu przed rolnikami Pana wyborcami
naoczny świadek
naoczny świadek 05.12.2020, 09:01
Owszem Policja była, ale chroniła rolników przed Panem Posłem Janem Warzechą bo się w nim krew wzburzyła.
Dziękuję za uwagę
Dziękuję za uwagę 04.12.2020, 06:26
Im się należy !
plus
plus 01.12.2020, 14:48
A cóż w tym dziwnego, że ktoś za pracę w radzie nadzorczej dostaje pieniądze?
ciepła woda
ciepła woda 03.12.2020, 15:40
Sądząc po wysokości nagród / prowizji / to się strasznie przepracowywali. Może wiesz na jakich środkach ratowali nadwątlone siły? W przyszłym roku, jeżeli podwyżki mediów i usług będą odpowiednio rosnąć, można się spodziewa wypłaty nagród / prowizji ?/ w wysokości MILIONA. Podcinają gałąż na której siedzą.
Poseł Jan Warzecha
Poseł Jan Warzecha 30.11.2020, 20:31
Pragnę poinformawać, że nie należę do żadnej Rady Nadzorczej, choć posiadam zdany egazmin w Ministerstwie Finansów uprawniający mnie do tego. Piszę, aby uprzedzić ewentualne domysły wynikające z załączonego zdjęcia. Pozdrawiam redakcje Obserwatora Lokalnego!🙂
egazmin
egazmin 04.12.2020, 11:47
"Pragnę poinformawać, że nie należę do żadnej Rady Nadzorczej, choć posiadam zdany egazmin..." i chętnie zasiądę w jakiejś radzie !
wk.jeż
wk.jeż 03.12.2020, 15:44
a czego się poseł ma wstydzić? Jak się należy, to brać. Po to są Rady Nadzorcze spółek. No i co, że się mieszkańcom nie podoba? Wygłosowali sobie.
Złośliwa
Złośliwa 01.12.2020, 12:51
Ależ niech się pan nie obawia błędnych domysłów. Sam publikował pan już tyle zdjęć ze sobą "w roli głównej", że gdybyśmy się tak domyślali , to byłby pan i śpiewakiem operowym i budowlańcem i jeszcze choć wie kim.
Ola
Ola 01.12.2020, 09:17
Czy oprócz zdanego egzaminu państwowego posiada Pan wykształcenie i doświadczenie aby zajmować stanowisko w Radzie Nadzorczej? Pytam na przyszłość gdyby kiedyś został Pan członkiem jednej z nich.
absolwentka
absolwentka 03.12.2020, 15:47
Rachunkowość rolna to jak archeologia śródziemnomorska.
do OLi
do OLi 01.12.2020, 12:54
Szanowna Pani Olu,
właśnie po to jest ten egzamin, a łatwy on nie jest, aby zweryfikował wiedzę kandydata i co najważniejsze, nie jestem w żadnej radzie, nie jestem też znajomym Pana Posła. A może ja się zapytam, czy Pan Grabowski ma taki egzamin??
I czy już wprowadził w czyn obniżanie pensji i diet tak jak zapowiadał?
kadrowa
kadrowa 03.12.2020, 15:50
Pan Grabowski egzaminów ma aż nadto, tak, że można oczekiwać, że zdementuje plotki o nadchodzących kolejnych awansach / jak poprzednio/
Nauczyciel
Nauczyciel 30.11.2020, 18:26
Poproszę dopłatę do prądu, wody, internetu i innego sprzętu do pracy od Nauczycieli jest prawo dla pracownika pracującego w domu zdalnie.
Matka ucznia
Matka ucznia 01.12.2020, 13:17
A uczniowie w domu to nie korzystają z prądu, internetu..?Tylko nauczyciele?
uczeń
uczeń 01.12.2020, 09:42
I co jeszcze??
edukator
edukator 03.12.2020, 15:52
kaganek oświaty / bezpłatnie /
:)
:) 01.12.2020, 13:50
To są prawa pracownicze. Kiedyś będziesz pracownikiem lub pracodawcą.
Rtd
Rtd 04.12.2020, 06:37
A obowiązkiem państwa jest zapewnienie nauki. Jeśli zdecydowali się na nauczanie zdalne to prawo dotyczy nie tylko nauczycieli ale także uczniów. Nauczyciel musi dostać zwrot kosztów a uczeń nie bo jemu rodzic da a rodzic z zerwie z drzewa bo tam pieniążki rosną. Także nie mądruj się. Pozdrawiam
ping-pong