Konsultacje zakończone. Proponowali inż. Cebulę i Zbigniewa Warchoła

  • 01.12.2020, 18:06 (aktualizacja 01.12.2020, 18:27)
  • Tomasz Ratuszniak
Konsultacje zakończone. Proponowali inż. Cebulę i Zbigniewa Warchoła fot. Urząd Miejski w Dębicy.
Tylko 8 osób wzięło udział w konsultacjach społecznych dotyczących nadania nazwy dla parku przy Domu Kultury i Kinie Śnieżka w Dębicy.

Konsultacje ogłoszone przez burmistrza trwały od 13 do 30 listopada, ale jak widać cieszyły się nikłym zainteresowaniem mieszkańców. Dla porównania w konsultacjach dotyczących nazwy domu kultury wzięło udział 821 osób.

Ankieta, w której mieszkańcy brali udział tym razem, miała trzy opcje do wyboru. Na pierwszą z nich, która zakłada nadanie parkowi imienia Towarzystwa Gimnastycznego Sokół zagłosowało 5 osób. 2 osoby wybrały drugą opcję, która pozwalała zaproponować własnego patrona dla parku. Głosujący proponowali park im. inż. Cebuli i park im. Zbigniewa Warchoła. 1 osoba była za tym, by park pozostał bez nazwy.

Konsultacje ogłaszane były po to, by poznać zdanie mieszkańców. Ostateczną decyzję dotyczącą nazwy parku podejmą radni. Można się jednak spodziewać, że będzie to Park im. Towarzystwa Gimnastycznego Sokół.

Przeczytaj również: Droga jeszcze nieprzejezdna. Trwają ostatnie prace

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe