Mistrzowskiej gali nie było, ale nagrody do najlepszych trafiły

  • 02.12.2020, 20:16 (aktualizacja 02.12.2020, 20:46)
  • Janusz Grajcar
Mistrzowskiej gali nie było, ale nagrody do najlepszych trafiły Najlepszym uczniowskim klubem sportowym w roku szkolnym 2019/2020 był Gryf Dębica.
Ze względu na warunki epidemiologiczne w kraju podsumowanie osiągnięć sportowych dzieci i młodzieży powiatu dębickiego za rok szkolny 2019/2020 odbyło się w symboliczny sposób.

Powiat Dębicki nie mógł zorganizować tradycyjnej uroczystości, ale zadbał o to, aby wszystkie dyplomy i nagrody trafiły do dyrektorów szkół, nauczycieli, organizatorów sportu, trenerów i zawodników. To podziękowanie za ich wysiłek oraz za kolejne trofea.

Igrzyska Dzieci (najlepsze szkoły)
1. SP nr 5 w Dębicy (uczennica Martyna Gajda)
2. SP nr 11 w Dębicy (uczeń Karol Rzeszuto)
3. SP w Straszęcinie (uczeń Bartosz Kufel)
4. SP w Pilźnie (uczeń Jakub Krawiec)
5. SP nr 10 w Dębicy (uczennica Amelia Kukla)
6. SP w Korzeniowie (uczeń Oskar Augustyn)
7. SP w Nagoszynie (uczeń Oskar Grzyb)
8. SP nr 1 w Jodłowej (uczennica Weronika Baran)
9. SP w Pustkowie (uczennica Julia Wróbel)
10. SP w Górze Motycznej (uczennica Wiktoria Szymaszek)


Igrzyska Młodzieży Szkolnej (najlepsze szkoły)
1. SP nr 5 w Dębicy (uczeń Tymoteusz Jarząb)
2. SP w Pilźnie (uczeń Piotr Gągała)
3. SP w Korzeniowie (uczennica Kinga Strączek)
4. SP w Straszęcinie (uczennica Emilia Skrzek)
5. SP w Górze Motycznej (uczennica Izabela Szymona)
6. SP nr 9 w Dębicy (uczeń Oliwier Baniak)
7. SP nr 11 w Dębicy (uczennica Amelia Gancarska)
8. SP nr 2 w Dębicy (uczeń Jakub Olszewski)
9. SP w Żyrakowie (uczennica Wiktoria Wadas)
10. SP nr 1 w Jodłowej (uczennica Angelika Baran)


Licealiada
1. II LO w Dębicy (uczennica Wiktoria Rżany)
2. ZS nr 2 w Dębicy (uczeń Michał Kosztyło)
3. I LO w Dębicy (uczeń Mieszko Miś)
4. ZSE w Dębicy (uczennica Aleksandra Szerszeń)
5. ZSZ nr 1 w Dębicy (uczeń Patryk Michałek)
6. ZS nr 4 w Dębicy (uczennica Joanna Świątek)


Klasyfikacja Uczniowskich Klubów Sportowych pionu SZS w Województwie Podkarpackim we współzawodnictwie sportowym klubów w roku szkolnym 2019/2020:
1. UKP Gryf Dębica    
2. MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
3. UKS Orbitek Straszęcin


Klasyfikacja Gmin
1. Miasto Dębica
2. Gmina Żyraków
3. Gmina Pilzno
4. Gmina Jodłowa
5. Gmina Dębica
6. Gmina Czarna
7. Gmina Brzostek


Nagrodzeni Powiatowi i Gminni Organizatorzy Sportu
- Jan Malec (Powiatowy Organizator Imprez Sportowych - Igrzyska Dzieci)
- Mariusz Kania (Powiatowy Organizator Imprez Sportowych - Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada)
- Marek Celejewski (Miejski Organizator Imprez Sportowych)
- Jarosław Kulig (Gminny Org. Imprez Sportowych - gmina Dębica)
- Michał Kutrzuba (Gminny Org. Imprez Sportowych - gmina Czarna)
- Grzegorz Cebula (Gminny Org. Imprez Sportowych - gmina Żyraków)
- Waldemar Sztogrin (Gminny Org. Imprez Sportowych - Gmina Jodłowa)
- Krystyna Gądek (Gminny Org. Imprez Sportowych - gmina Pilzno)


Wyróżnieni nauczyciele
- Stanisław Górka (SP nr 1 Jodłowa)
- Grzegorz Miszczak (SP Pustków)
- Magdalena Machaj (SP Brzostek)
- Alicja Marszałek (SP nr 11 Dębica) 
- Michał Wiktor (SP nr 5 Dębica) 
- Ewa Pieczonka (SP Zwiernik)
- Piotr Skrzek (SP Straszęcin)
- Marek Wulkowicz (SP Czarna)
- Dorota Rustyn-Ługowska (ZSE Dębica)

Czytaj też: Trenować będą mogli też po zmroku

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe