Uwaga! Roboty na drodze

  • 03.12.2020, 09:33 (aktualizacja 03.12.2020, 09:47)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Uwaga! Roboty na drodze
Do 20 grudnia ma się zakończyć przebudowa chodnika w Straszęcinie. Wyjazd spod kościoła na drogę powiatowa jest już gotowy.

Obydwie inwestycje realizuje powiat. Ta druga kosztowała 111,5 tys. zł. Wyjazd spod kościoła został poszerzony, na jezdni wydzielony będzie pas do prawoskrętu, co rozładuje ruch w tym miejscu.

- Pozostało jeszcze namalowanie oznaczeń - mówi Tomasz Pyzia, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.

Do przebudowy chodnika dołożyła się gmina Żyraków, przekazując kostkę brukową. Na odcinku o długości 100 m - od kościoła do dworku - zastąpi ona stare płytki chodnikowe. Prace mają się zakończyć do 20 grudnia. Kierowcy powinni uważać, w tym miejscu ruch bywa utrudniony z powodu trwających prac.

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe