Wolontariuszka roku mieszka w Siedliskach Bogusz – zdjęcia

  • 03.12.2020, 23:23 (aktualizacja 03.12.2020, 23:29)
  • Tomasz Ratuszniak
Wolontariuszka roku mieszka w Siedliskach Bogusz – zdjęcia Krystyna Traciłowska - Wolontariusz Ziemi Dębickiej 2020.
Krystyna Traciłowska zdobyła tytuł Wolontariusza Ziemi Dębickiej 2020 w kategorii osób dorosłych.

Rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez stowarzyszenie Uwierz w siebie odbyło się dziś w II Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy. Nominowanych zostało do niego 18 kandydatów w trzech kategoriach wiekowych: osoby dorosłe, uczniowie szkół ponadpodstawowych i uczniowie szkół podstawowych.

W kategorii osób dorosłych wygrała Krystyna Traciłowska z Siedlisk Bogusz. Wyróżnienia odebrali: Barbara Rubach, Paweł Brożyna i Bernadetta Mardeusz.

Tytuł Wolontariusza Ziemi Dębickiej 2020 w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych kapituła przyznała ex aequo: Aleksandrze Szczepkowicz i Olafowi Bartnikowi. Wyróżnienia powędrowały do: Julii Pietruchy, Julii Wyszyńskiej, Sylwii Szydłowskiej, Aleksandry Sternik i Julii Pyzińskiej.

Zuzanna Matłok wygrała w kategorii uczniów szkół podstawowych. Wyróżnieni zostali: Nikola Giba, Anna Szuba i Zuzanna Depowska. Do konkursu nominowani byli również: Weronika Dubanik, Gabriel Adamski i Aleksandra Krypel.

Więcej na ten temat napiszemy w najbliższym numerze Obserwatora Lokalnego, który trafi do sprzedaży we wtorek 8 grudnia.

Przeczytaj również: Jest decyzja biskupa. Nie będzie kolędy ani zbierania ofiar

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe