Jedynka i siódemka wracają na stare trasy

  • 04.12.2020, 14:45 (aktualizacja 04.12.2020, 14:58)
  • Janusz Grajcar
Jedynka i siódemka wracają na stare trasy
Zakończyła się przebudowa przejazdu kolejowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 985 w Pustyni. Z tym związane są zmiany w kursowaniu autobusów MKS-u.

- W związku z otwarciem przejazdu kolejowego na ulicy Sandomierskiej autobusy linii nr 1 i 7 od soboty 5 grudnia wracają do kursowania swoimi pierwotnymi trasami. Następuje także powrót do wersji rozkładu jazdy linii nr 1 z przed wprowadzania objazdu - informuje Janusz Kwiatek, kierownik Działu Przewozów Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Dębicy.

Przypomnijmy, że zmiany zostały wprowadzone 23 listopada. Autobusy linii nr 1 do 4 grudnia kursowały tylko do przystanku Rzeszowska Raj. Następnie bez zatrzymania jechały ul. Drogowców, Cmentarną, Mościckiego do Dębickiego Parku Przemysłowego (WUCH). Siódemka natomiast do zakładu Hutchinson w Zawadzie jeździła przez Nagawczynę.

Na obu liniach autobusy nie zatrzymywały się na przystankach, które znajdowały się przy trasach objazdów. Te przy ul. Sandomierskiej oraz w Pustyni były na ten czas wyłączone z eksploatacji.

Czytaj też: Do Rzeszowa pojedziemy co pół godziny, a nawet częściej

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mały
Mały 05.12.2020, 17:29
Nic się nie zmieniło po remoncie. Jak tłukło podczas przejazdu tak dalej tłucze. Dramat.

Pozostałe