Najbardziej tęsknimy za ludźmi - zdjęcia

  • 06.12.2020, 21:26 (aktualizacja 06.12.2020, 22:11)
  • Tomasz Ratuszniak
Najbardziej tęsknimy za ludźmi - zdjęcia Fragment zwycięskiej pracy autorstwa Wiesława Kaźmieraka.
Wiesław Kaźmierak ze Środowiskowego Domu Samopomocy w miejscowości Spie w powiecie kolbuszowskim został zwycięzcą XII Konkursu Fotograficznego Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego organizowanego przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Dębicy.

Do konkursu, którego hasłem było: Tęsknie..., zaproszonych zostało dwadzieścia domów. Nadesłane zdjęcia dębicki ŚDS udostępnił na swoim facebookowym profilu. Zwycięzcami zostawali ci autorzy, których zdjęcia zebrały najwyższą liczbę lajków.

Zdjęcie Wiesława Kaźmieraka zdobyło 160 głosów. 141 głosów oddanych zostało na zdjęcie Wojciecha Katy zatytułowane Covidowa bliskość. Jego autor zdobył II miejsce. Tylko 1 głos mniej miała fotografia zgłoszona do konkursu przez jego organizatorów - ŚDS w Dębicy. Zdjęcie zatytułowane  Z przyjaciółmi się nie nudzę znalazło się na III miejscu. 

- Po zdjęciach, które wygrały konkurs nasuwa się jeden wniosek. Najbardziej tęsknimy jednak za innymi ludźmi! - podkreśla Marta Skórska, kierowniczka ŚDS w Dębicy. 

Wszystkie zdjęcia, również te zwycięskie, prezentujemy poniżej.

Przeczytaj również: W tym roku też zbierają na rehabilitację najmłodszych

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (35)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe