W tym roku do akcji wyjeżdżali 55 razy. Potrzebują pieniędzy na ubrania i sprzęt

  • 07.12.2020, 16:15
  • Tomasz Ratuszniak
W tym roku do akcji wyjeżdżali 55 razy. Potrzebują pieniędzy na ubrania i sprzęt fot. osp brzeźnica.
Żeby kupić specjalne ubrania i hełmy strażacy z OSP Brzeźnica potrzebują 10 000 zł. Ich marzeniem jest też pralko-szuszarka do remizy. Dlatego założyli zbiórkę na portalu zrzutka.pl.

Jednostka OSP w Brzeźnicy, najstarszej i największej miejscowości gminy Dębica, działa od 1924 roku. Do tej pory wielu mieszkańców przekonało się, że zawsze można na nich liczyć.

W zeszłym roku w związku z różnymi zagrożeniami interweniowali ponad 70 razy. W tym już 55 razy. Wraz ze wzrostem liczby wyjazdów wzrosło także zapotrzebowanie na sprzęt oraz umundurowanie druhów. Dlatego druhowie potrzebują pieniędzy na ich wymianę.

- Prosimy o pomoc Wszystkich i każdego z osobna, firmy oraz inne organizacje mogące nas wesprzeć.Chcemy, by zakupiony sprzęt, służył naszej lokalnej społeczności. Z pewnością nie raz będziecie go widzieć na naszym terenie. W ramach podziękowania za okazane wsparcie, dla każdego kto wpłaci powyżej 25 zł nasi strażacy osobiście dostarczą unikalny kalendarz OSP Brzeźnica na rok 2021 - piszą na portalu zrzutka.pl.

Ochotników z Brzeźnicy wesprzeć można pod adresem: zrzutka.pl/wspuvp

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe