Gdzie warto ubezpieczyć samochód w Dębicy? Gdzie kupić ubezpieczenie?

  • 07.12.2020, 14:45
  • Źródło: Artykuł zewnętrzny
Gdzie warto ubezpieczyć samochód w Dębicy? Gdzie kupić ubezpieczenie?
Każdy z nas co roku staje przed wyzwaniem zakupu ubezpieczenia do swojego samochodu. Warto zaufać sprawdzonej firmie ubezpieczeniowej która najkorzystniej dla nas wyliczy nam wysokość składki ubezpieczeniowej.

W Polsce ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe i za jego brak przewidziane są wysokie kary finansowe sięgające nawet kilku tysięcy złotych. Często z powodu braku czasu zapominamy o tym ważnym obowiązku ubezpieczeniowym i szukamy czegoś na szybko – bez dokładnego przemyślenia i składka za ubezpieczony samochód jest za wysoka bądź warunki są nieopłacalne. Wówczas pojawia się pytanie gdzie najlepiej ubezpieczyć samochód.
W Dębicy mamy sporo firm oraz agentów ubezpieczeniowych, więc wybór najlepszego agenta ubezpieczeniowego nie jest łatwy.

W rankingu najkorzystniejszych biur ubezpieczeniowych w Dębicy zdecydowanie plasuje się:

ChodakTravel jest to firma ubezpieczeniowa, która działa na rynku ubezpieczeniowym i turystycznym od około 15 lat co przekłada się na spore doświadczenie i masę klientów. To agencja ubezpieczeniowa, która do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Firma współpracuje z kilkunastoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i ciągle poszerza swoją ofertę dzięki czemu zawsze wybierze najlepsze warunki ubezpieczenia OC i AC dla samochodu, jak i również wszelkie inne typy ubezpieczeń jak: ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia domu, mienia czy ubezpieczenie turystyczne. Wysokość składek jest wyliczana na podstawie różnych danych stąd też wysokość składki może być różna, ale ChodakTravel zawsze wybiera najlepszą opcję dla klienta. Dodatkowo należy nadmienić, że w dobie pandemii koronawirusa niemal całość ubezpieczenia możemy załatwić przez telefon lub internetowo na stronie internetowej, gdzie możemy sprawdzić ofertę jeśli interesuje nas sprawdzona firma ubezpieczeniowa z Dębicy.

Biuro ubezpieczeniowe działa od poniedziałku do soboty. Dodatkowo ChodakTravel przypomni o zbliżającym się terminie ubezpieczenia i zaproponuje wyliczoną najkorzystniejszą ofertę, dzięki czemu w przyszłości unikniemy np. kary za brak ubezpieczenia auta. Przykładowo za brak ubezpieczenia dla samochodu osobowego powyżej 14 dni możemy zapłacić nawet 5200 zł. Jest to już spora kwota, którą zdecydowanie możemy przeznaczyć na inne przyjemności.

Więc chyba lepiej dobrze ubezpieczyć samochód/dom/zdrowie/życie?

Artykuł zewnętrzny

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe