Wspomóżmy Psi Azylek

  • 08.12.2020, 10:55 (aktualizacja 08.12.2020, 11:15)
  • Grzegorz Król
Wspomóżmy Psi Azylek Fot. Bernard Baran.
Działająca na terenie powiatu dębickiego Fundacja Psi Azylek zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które w całości przeznaczone zostaną na bezdomne zwierzęta.

Z propozycją przeprowadzenia zbiórki wyszedł pochodzący z Dębicy Paweł Reguła. Od początku celem była pomoc bezdomniakom, ale nie chciał zbierać pieniędzy na własną rękę, dlatego zaprosił do współpracy właśnie Psi Azylek.

- Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka - ta prawda życiowa towarzyszy nam już od wieków i jak wielu z Nas mogło się przekonać, nie jest to tylko pusty slogan. Wielu z Nas wychowało się w towarzystwie takiego przyjaciela, wielu nas traktuje ich jak prawdziwych członków rodziny, wielu z Nas nie wyobraża sobie życia bez nich. Te wszystkie psiaki są szczęśliwe. Niestety w życiu nie wszystko jest tylko dobre, zdarzają się również przykre sytuacje. Tymi "złymi" przypadkami zajmujemy się My - FUNDACJA PSI AZYLEK – ZWIERZĘTA W POTRZEBIE. Chcemy by wszystkie psiaki, również te niechciane miały godne i szczęśliwe życie. Chcemy im zapewnić minimum tego na co zasługują - pełną miskę i ciepłe miejsce do spania i życia. Jesteśmy organizacją non-profit, która swoją działalność skupia wokół dobroczynności wobec zwierząt. Działamy głównie na terenie powiatu dębickiego, ale często wychodzimy też ze swoimi działaniami poza obszar lokalny. Wspieramy schroniska i przytuliska. Fundacja jest niezależna politycznie i religijnie. Działalność Fundacji realizowana jest wyłącznie dzięki wsparciu i darowiznom od osób prywatnych, firm i instytucji. Niestety wciąż potrzebujemy środków, by kontynuować naszą misję. Dlatego właśnie powstał pomysł tej zrzutki. Wszystkim ludziom dobrej woli, którzy chcą nam pomóc już teraz chcemy podziękować. Jeśli nie możecie wspomóc nas finansowo prosimy Was o udostępnianie tej zbiórki lub polubienie naszej strony na facebooku facebook.com/fundacja.psiazylek/. Liczymy na pomoc w każdej postaci - czytamy na stronie zbiórki na portalu zrzutka.pl

Cel do osiągnięcia to 5 tys. zł. Obecnie (stan na 8 grudnia, godz. 11) na konto Psiego Azylku wpłynęło 1891 zł. Zarówno wolontariusze fundacji, jak i Paweł Reguła mają nadzieję, że uda się zebrać pełną kwotę. Ale na tym nie koniec.

- Chciałbym zorganizować koncert, a całkowity dochód z niego przeznaczyć na bezdomne zwierzęta. Oczywiście wtedy, jak to będzie już możliwe - mówi Paweł Reguła. 

Dodaje, że już wcześniej, podczas współorganizowanego przez niego pikniku Tuwima to my zbierana była karma, która trafiła do Podgrodzia. Tę pomoc chce kontynuować.

- Zachęcam wszystkich, by przyłączali się do akcji. Każda złotówka się liczy - mówi.

Aby wspomóc zbiórkę na rzecz Psiego Azylku wystarczy kliknąć TUTAJ i przekazać datek.

Czytaj także: Skatepark ponownie zniszczony

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe