Gmina nie ma z tym nic wspólnego!

  • 11.12.2020, 10:44 (aktualizacja 11.12.2020, 11:47)
  • Tomasz Ratuszniak
Gmina nie ma z tym nic wspólnego! fot. schropferoval z Pixabay
Urząd Miejski w Pilźnie ostrzega przed mogącymi wprowadzić w błąd informacjami, które pojawiły się na plakatach jednej z firm z branży fotowoltaicznej.

Poniżej treść oświadczenia Urzędu Miejskiego w Pilźnie.

W związku z mogącymi wprowadzać w błąd informacjami, które jedna z firm z branży fotowoltaicznej zamieściła na plakatach informujemy, że Gmina Pilzno nie zawarła porozumienia z żadną z firm, ani nie realizuje zbiorowego naboru na instalacje fotowoltaiczne. Nie ma też gminnego programu związanego z dofinansowaniem inwestycji w montaż fotowoltaiki.
Gmina Pilzno jest przychylna proekologicznym rozwiązaniom, dlatego udostępniono gminne tablice informacyjne. Zaznaczmy, że każde inne przedsiębiorstwo również może liczyć na tego typu wsparcie. W tym konkretnym przypadku treść ogłoszenia nie była akceptowana przez gminę.
Przeczytaj również: 9 000 000 zł na szkołę specjalną i chodniki w powiecie
 
Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe