W Pilźnie 10 godzin po niemiecku

  • 14.12.2020, 10:31 (aktualizacja 14.12.2020, 10:57)
  • Tomasz Ratuszniak
W Pilźnie 10 godzin po niemiecku fot. LO w Pilźnie.
Znamy zwycięzców VI Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych zorganizowanego przez Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie. W tym roku konkurs rozstrzygany był ustnie, za pomocą aplikacji Skype.

W tej nietypowej rywalizacji, która trwała od godz. 7:15 do 17:15, wzięło udział 36 uczestników. Poniżej nagrodzeni uczniowie:

  • POZIOM A1 - szkoła podstawowa - uczniowie, którzy uczą się języka niemieckiego co najmniej rok - Milena Ćwiok, SP nr 11  w Dębicy
  • POZIOM A1 - szkoła podstawowa - uczniowie klas 7, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli naukę języka niemieckiego - Magdalena Krzysztofek, PSP w Łękach Górnych
  • POZIOM A2 – szkoła podstawowa oraz ponadpodstawowa - Weronika Szukała, SP nr 2 w Dębicy
  • POZIOM B1 – szkoła ponadpodstawowa - Wojciech Kapała, ZS nr 2 w Dębicy
  • POZIOM B2 - szkoła podstawowa oraz ponadpodstawowa - Anna Para, PSP w Czarnej.

Partnerami konkursu byli  PSNJN z oddziałem w Tarnowie oraz Małego Centrum Bibliotecznego Instytutu Goethego w Tarnowie.

Przeczytaj również: Szkoła specjalna będzie gotowa w przyszłym roku

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe