Złoty medal Alicji Cichoń to nie jedyny sukces

  • 14.12.2020, 10:55 (aktualizacja 14.12.2020, 11:07)
  • Janusz Grajcar
Złoty medal Alicji Cichoń to nie jedyny sukces
Kolejny sukces dzieciaków z Dębickiego Kaito Fight Sports.

W zaliczanym do Małopolskiej ligi Ju Jitsu turnieju Cracow Cup odbywającym się 12 grudnia w Krakowie dębiczanie zdobyli dziewięć medali. Jeden złoty, sześć srebrnych i dwa brązowe.

Na najwyższym stopniu podium ponownie stanęła Alicja Cichoń, srebro wywalczyli Amelia Drąg, Julia Rosiak, Michał Cichoń, Michał Żmuda, Filip Olech i Hubert Bocheński. Trzecie miejsce zajął Janusz Wojtynkiewicz, a czwarte Wojciech Moraniec.

- To już kolejny turniej na którym odgrywamy istotną rolę wykazując się wysokimi umiejętnościami. A każdy sukces to dodatkowa motywacja do ciężkiej pracy która jak widać przynosi efekty - podkreśla trener Jakub Cichoń.

Przypomnijmy, że w listopadowej edycji Małopolskiej Ligi Ju Jitsu Dexters Cup w Nowym Sączu nasi zawodnicy zdobyli złoty, dwa srebrne i cztery brązowe medale. Najlepsza była wtedy Alicja Cichoń, drugie miejsca przypadły Julii Rosiak i Hubertowi Bocheńskiemu, a trzecie zajęli Amelia Drąg, Michał Cichoń, Wojciech Moraniec i Janusz Wojtynkiewicz.

Czytaj też: Policjantka z Dębicy wywalczyła mistrzostwo Polski

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe