Dla bezpieczeństwa dzieci

  • 14.12.2020, 13:31 (aktualizacja 14.12.2020, 14:13)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Dla bezpieczeństwa dzieci
Dobiega końca budowa chodnika w Grabinach. Nowy odcinek powstaje w sąsiedztwie szkoły.

- Chodzi o to, żeby dzieci mogły z niego korzystać i były bezpieczne w drodze do i ze szkoły - mówi Tomasz Pyzia, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.

Budowany odcinek ma długość około 100 metrów. Koszt jego wykonania - 100 tys. zł ze swojego budżetu pokrywa powiat. Wykonawcą robót, które mają się zakończyć jeszcze w tym tygodniu, jest firma Centrobud z Dębicy.

To nie jedyny chodnik, który powstaje właśnie przy drodze powiatowej. Prace prowadzone są także w Jodłowej, gdzie budowany jest odcinek o długości 1,4 km, Stasiówce - 500 metrów oraz w Brzeźnicy przy Górze Śmierci - 400 metrów. 

 

Czytaj także: W Pilźnie 10 godzin po niemiecku

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe