Dudi na Dzień Dziecka z Miejskim Ośrodkiem Kultury

  • 19.05.2017, 11:52 (aktualizacja 19.05.2017, 11:59)
  • Admin Admin
Dudi na Dzień Dziecka z Miejskim Ośrodkiem Kultury Fragment plakatu
W czwarte 1 czerwca, w Dzień Dziecka, najmłodszych do Kina Kosmos zaprasza Miejski Ośrodek Kultury. Wyświetlany będzie film „Dudi: cała naprzód”. Zaplanowano dwa seanse dopołudniowe dla szkół o godz. 9:00 i 11:00 oraz jeden ogólnodostępny o godz.17:00.

Bilety kosztują: 15 zł i ulgowy 13 zł). Dodatkową atrakcją w tym dniu będzie możliwość skorzystania ze zjeżdżalni dmuchanej i innych niespodzianek, zorganizowanych na terenie Domu Kultury i Kina Kosmos.

po południu MOK zaprasza też do muszli koncertowej przy Domu Kultury Mors. O godz. 16:00 rozpocznie się festyn, podczas którego  zaprezentują się grupy artystyczne MOK. Poza dmuchanym placem zabaw na dzieci czekać będą gry, zabawy i konkursy z nagrodami oraz niespodzianki.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe