
Sytuacja miała miejsce w środę 16 grudnia, po godz. 10. W trakcie przeszukiwania samochodu policjanci natrafili na woreczki strunowe, z dwiema różnymi substancjami. Po badaniach okazało się, że była to amfetamina oraz marihuana.
- Zatrzymani zostali dwaj 27-latkowie - mówi st. asp. Jacek Bator, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.
Jak dodaje rzecznik amfetaminy było ponad 8 g, a marihuany ponad 7 g. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie. Zadaniem policjantów będzie ustalenie, czy narkotyki były tylko do użytku własnego, czy też zatrzymani mieli zamiar komuś je sprzedać.
Czytaj także: Zabójstwo w Głowaczowej. Decyzja sądu pojutrze
Do jakiej kontroli zatrzymali? Przeszukania pojazdu? Od kiedy to policja przeszukuje pojazdy zatrzymane do kontroli?