W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 21.12.2020, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Pięćdziesiąty drugi i ostatni w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czynasty Posterunek
Czynasty Posterunek 30.12.2020, 22:20
Chwała Wam Dzielni Policjanci !
111
111 30.12.2020, 13:26
Komandosi na pierwszym szkoleniu mieli za zadanie zaprzyjażnić się chociaż z jednym kolegą.A miało to służyć temu że na polu walki jak cię odszczelą to ktoś ci pomoże. A tu komedianty posycają jednego na drugiego,jakby to osiągnąć swój cel poprzez szczucie.
mieszkaniec
mieszkaniec 28.12.2020, 20:23
chociaż raz to nie wina Szewczyka ufff
Obserwator
Obserwator 28.12.2020, 19:20
Biedaczki przemęczone... może jeszcze za mało zarabiacie?! Co wy tam takiego robicie, ze macie tyle setek nadgodzin (pomijając, ze extra płatnych)? U mnie połowa rodziny pracuje w policji i nie dam sobie wcisnąć takiego kitu. Do roboty!
Demokrata
Demokrata 31.12.2020, 08:35
W Rosji chłopie żyjesz?
Czesiek
Czesiek 30.12.2020, 07:33
Pewnie na stołkach kierowniczych których dochrapali się po znajomościach. Skoro tak piszesz tzn. że tak na prawdę nic nie wiesz o robocie na samym dole albo jesteś jednym z tych co również na stołku kierowniczym jeździ po ludziach.
Marzena
Marzena 24.12.2020, 13:20
A może to wam przemówi do rozumu: 45 tys. miasto Dębica obsługuje jednostka ze 150 policjantami a 25 tys gminę z 13 policjntami!
To jest normalne?
Piotr
Piotr 24.12.2020, 10:25
A prawda jest taka że Komendant zamiast dołożyć dwa trzy etery z jednostek które mają znacznie mniej pracy to próbuje dociskaniem ludzi wyrobić zadania ponad możliwości....
Jak koń nie da rady pociągnąć to biciem nic nie zrobisz...
Mieszkanka P-O.
Mieszkanka P-O. 22.12.2020, 19:39
Zaburzony został wieloletni błogostan, do którego przyzwyczaili się policjanci brzeźniccy za czasów poprzedniego komendanta. Nagle przyszedł ktoś, kto wymaga sumiennego wypełniania swoich podstawowych obowiązków. Najwygodniej byłoby im tak, jak poprzednio. Wiele o pracy mogliby powiedzieć mieszkańcy okolicznych miejscowości, z których 99% nie wie nawet jak wygląda ich dzielnicowy ( bo i skąd, jeśli nie widzieli go na oczy). Od czasu do czasu panowie policjanci przejadą się radiowozem. Ale co z tego, jeśli jest to tylko przejażdżka i nic więcej. Nie widzą samochodów parkujących na chodnikach tak, że piesi nie mają jak przejść. Nie widzą pijaczków, którzy od rana do nocy żłopią wódę w miejscach publicznych..... Po prostu nie widzą niczego. Rozśmieszyło mnie stwierdzenie, że komendant deprecjonuje ich zasługi. Tak prawdę powiedziawszy, to chyba nie ma czego deprecjonować, bo tych niby zasług nie widać. Trzeba zabrać się do roboty!
Mariusz
Mariusz 24.12.2020, 10:23
Ciekawe skąd te setki nadgodzin jeśli w innych jednostkach policjantom wyoddawano jeszcze na minus bo po 31 grudnia trzeba za to zapłacić.....
888
888 23.12.2020, 21:09
Ryba zawsze psuje się od głowy.
123
123 23.12.2020, 20:43
Jak widzę bardzo dobrze Pani zna realia pracy w tej jednostce,ciekawe skąd taka wiedza,czy aby tam Pani pracowała,czy wiedza pochodzi z drugiej strony barykady?
Maraz
Maraz 23.12.2020, 19:13
Co ciekawe te pijaczki o których piszesz zlopia pod oknami komendanta KPP... Om też nie widzi?
doris
doris 22.12.2020, 08:59
O wójcie z covidem jest. A o radnej miejskiej nic?
Zenek
Zenek 21.12.2020, 23:32
Że co robi Andrzej Dragan? Wyjaśnia?
Chyba raczej tuszuje swój błąd jakim było powołanie tego gościa na funkcje komendanta....
Kazek
Kazek 21.12.2020, 20:48
Napewno wysokie morale jest w takiej jednostce...... A czy przypadkiem ten komendant nie miał konfliktów z podległymi jak byl w Dębicy kierownikiem ? Jakim cudem takiego gościa zrobili komendantem?
Zbyniu
Zbyniu 23.12.2020, 21:47
Jakie teraz może być tam morale? Ciekawe dlaczego policjantowi broń wystrzeliła w komisariacie, jakoś cicho na ten temat. Może tym się prasa zajmie. Może policjant poprostu jest zmęczony tym " wymaganiem sumiennego wypełniania podstawowych obowiązków" i ma dość tego mobingowania którego oczywiście w Policji nie ma. Mam wątpliwości czy wogóle jest tam jakieś morale.
Antek Szprycha
Antek Szprycha 21.12.2020, 18:33
To nie Policja tylko prywatny folwark komediantow... Zwykli policjanci nic nie znacza
rada
rada 30.12.2020, 14:59
Zawsze się można zwolnić i zatrudnić w jakiejś fabryce na taśmie.
Zoska
Zoska 21.12.2020, 18:11
Kto wyjaśnia? Dragan? Jak może wyjaśniać ktoś kto tego człowieka tam skierował i za niego odpowiada... To są jakieś jaja..

Pozostałe