Strażacy wyjeżdżali do pożarów kotłowni - zdjęcia

  • 22.12.2020, 21:05 (aktualizacja 22.12.2020, 21:15)
  • Grzegorz Król
Strażacy wyjeżdżali do pożarów kotłowni - zdjęcia Fot. OSP Żyraków.
Nie tylko do pożarów sadzy w ostatnim czasie wzywani są strażacy w powiecie dębickim. W ostatnich dniach dwukrotnie wyjeżdżali także do pożarów w kotłowniach.

Pierwsze takie zdarzenie miało miejsce w Dębicy w niedzielę 20 grudnia, tuż po godz. 10. Na miejsce skierowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. Bardzo szybko sytuację udało się opanować. Poważniej wyglądało zdarzenie w Wiewiórce, w poniedziałek 21 grudnia.

Tam dyżurny KP PSP skierował strażaków zawodowych z JRG 1 z Dębicy oraz ochotników z Żyrakowa i Góry Motycznej. Tu również udało się szybko zażegnać problem. W obu zdarzeniach nikt nie odniósł obrażeń. 

Czytaj także: Zderzenie na drodze krajowej - zdjęcia

Grzegorz Król

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe