Poświąteczne kalorie spalisz na basenie

  • 23.12.2020, 11:10 (aktualizacja 23.12.2020, 11:26)
  • Tomasz Ratuszniak
Poświąteczne kalorie spalisz na basenie fot. MOSiR Dębica.
W niedzielę 27 grudnia od godz. 12:00 do 19:30 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pływalnię przy ul. Piłsudskiego na poświąteczne spalanie kalorii.

Zajęcia pływackie odbywać się będą na basenie treningowym (25 m). Koszt udziału w nich mieści się w cenie biletu wstępu na basen, ale udział mogą wziąć wyłącznie osoby dorosłe.


Obowiązkiem uczestnika zajęć jest:

  • ścisłe przestrzeganie regulaminu zajęć oraz obiektu sportowego,
  • stosowanie się do zaleceń sanitarnych związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS Cov-2 (dezynfekcja, maseczki, dystans)
  •  stosować się do zaleceń instruktora pływania oraz ratowników pełniących dyżur.

- Apelujemy o odpowiedzialne zachowania w związku z istniejącym zagrożeniem pandemią koronawirusa. W zajęciach mogą uczestniczyć jedynie osoby zdrowe - przestrzega MOSiR.

Przeczytaj również: W sklepach były puste półki, a w domach i tak pachniało

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe