Koncert Noworoczny już 1 stycznia

  • 25.12.2020, 20:47
  • Tomasz Ratuszniak
Koncert Noworoczny już 1 stycznia Zeszłoroczny koncert odbył się na scenie DK Mors.
Kolędy i pastorałki, ale też utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej, usłyszeć będzie można w piątek 1 stycznia podczas Koncertu Noworocznego organizowanego przez Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy. Koncert odbędzie się online. Oglądać go będzie można od godz. 17:00 pod adresem: www.zpsmdebica.pl i na facebookowym profilu szkoły.

- W tym roku pomimo zdalnego nauczania przygotowaliśmy muzyczną ucztę dla  wszystkich melomanów. Usłyszymy przepiękne kolędy, znane utwory muzyki  klasycznej i rozrywkowej.  Zagrają i zaśpiewają  dla nas uczniowie, nauczyciele oraz absolwenci Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy. Zapewniamy, iż mimo zmienionej formy będzie to na niezapomniana  uczta muzyczna - zapowiada Ewa Trojan, dyrektor tej szkoły.

Wystąpią:

  • Chór Zespołu Państwowych Szkól Muzycznych w Dębicy pod dyrekcją  Alicji Stasiowskiej-Piwowar,
  • Orkiestra Smyczkowa prowadzona przez Martę Fortunę,
  • Zespół Instrumentów Dętych pod kierunkiem Piotra Rysiewicza,
  • Orkiestra Symfoniczna pod batutą Anastasij Vrublevskiej
  • zespoły działające w ZPSM.


Koncert poprowadzi jak co roku Renata Żabicka.

Zobacz również: Po sąsiedzku kolędowali na Rynku - film

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe