Uszkodzone znaki, rozbite lustra

  • 27.12.2020, 10:47 (aktualizacja 27.12.2020, 11:19)
  • Grzegorz Król
Uszkodzone znaki, rozbite lustra
Nie tylko w Dębicy doszło do zniszczeń mienia w okresie świąt. Jak informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Motycznej także tam dotarli wandale. Ale nie tylko w tej miejscowości podpita grupka uszkodziła m.in. znaki.

O zniszczeniach w Ogródku Jordanowskim w Dębicy pisaliśmy TUTAJ. Okazuje się, że złapanie wandali będzie niemożliwe. W parku wcześniej znajdowała się kamera monitoringu miejskiego. Ale jak słusznie zauważył nasz Czytelnik, jedyne takie urządzenie w tym miejscu zniknęło. Niestety do niszczenia mienia w trakcie świąt doszło także w Górze Motycznej oraz w Żyrakowie. W tej pierwszej miejscowości uszkodzone zostały m.in. znaki drogowe.

- Święta Bożego Narodzenia to zawsze miło spędzany czas z rodziną ,ale niestety i w tak wspaniałym czasie znajdzie się grupa osób niespełna rozumu, która popsuje humor. Nie pozdrawiamy grupki z sąsiedniej wsi, która dziś w nocy demolowała naszą miejscowość - napisali na swoim profilu strażacy z OSP w Górze Motycznej.

Czy to ta sama grupa przeszła nocą również przez Żyraków? Tam także doszło do zniszczeń. W pobliżu miejscowej szkoły rozbite zostało lustro, a pomiędzy szkołą a remizą OSP przewrócony został znak drogowy.

Czytaj także: Pożar w hali produkcyjnej - zdjęcia

Grzegorz Król

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
senior
senior 28.12.2020, 12:54
Za telefon z informacją kto zniszczył np , 2ooo i będzie wiadomo,
senior
senior 27.12.2020, 19:46
Tu nie trzeba dużo starania żeby znależć winnych. Porządna kara, zwrot kosztów i naprawa. Trzeba tylko chcieć. To dla policji pestka.
jan
jan 27.12.2020, 17:10
pisowska gówniażeria pije za500+ to im odwala
OSP
OSP 27.12.2020, 14:25
To nie obcy niszczyli, to miejscowe głupki i wieś dobrze wie, kto.

Pozostałe