Piłkarskie Dni Talentu w gminach

  • 23.05.2017, 14:31 (aktualizacja 23.05.2017, 14:50)
  • JAG
Piłkarskie Dni Talentu w gminach
Akademia Młodych Orłów w Dębicy zaprasza wszystkie dzieci z roczników 2007-2012 na Gminne Dni Talentów. Od 2 do 12 czerwca we wszystkich gminach za wyjątkiem gminy Dębica, instruktorzy AMO, m.in. Waldemar Piątek (na zdjęciu po prawej), prowadzić będą testy sprawnościowe. Ich zaliczenie jest równoznaczne z przyjęciem do bezpłatnej akademii piłkarskiej funkcjonujące pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Poniżej przedstawiamy pełny harmonogram Gminnych Dni Talentów.

ORLIK W DĘBICY

2 czerwca (piątek)
16:45 - Otwarcie Dni Talentu z udziałem burmistrza i wiceburmistrza Dębicy oraz prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy;
17:00-19:00 - rekrutacja dla zawodników Akademii Młodych Orłów w Dębicy

3 czerwca (sobota)
8:30 - odprawa trenerów;
9:00-10:00 - testy sprawnościowe + gry (skrzaty, rocznik 2011-2012)
11:00-12:00 - testy sprawnościowe + gry (żaki, rocznik 2009-2010)
12:00-13:30 - testy sprawnościowe + gry (orliki, rocznik 2007-2008)

4 czerwca (niedziela)
14:30 - odprawa trenerów
15:00-16:00 - testy sprawnościowe + gry (skrzaty, rocznik 2011-2012)
16:00-17:00 - testy sprawnościowe + gry (żaki, rocznik 2009-2010)
17:00-18:00 - testy sprawnościowe + gry (orliki, rocznik 2007-2008)

Dodatkowych informacji udziela Waldemar Piątek pod nr tel. 606 476 658.


ORLIK W PILŹNIE

5 czerwca (poniedziałek)
18:00-20:00 - testy sprawnościowe + gry

Dodatkowych informacji udziela Ireneusz Czyjt pod nr tel. 509 638 653.


ORLIK W ŻYRAKOWIE

6 czerwca (wtorek)
10:00-12:30 - testy sprawnościowe + gry

Dodatkowych informacji udziela Waldemar Piątek pod nr tel. 606 476 658.


BOISKO W CZARNEJ

7 czerwca (środa)
10:00-12:30 - testy sprawnościowe + gry

Dodatkowych informacji udziela Paweł Hadas pod nr tel. 604 918 435.


ORLIK W BRZOSTKU

9 czerwca (piątek)
16:30-19:00 - testy sprawnościowe + gry

Dodatkowych informacji udziela Daniel Wójcik pod nr tel. 601 246 092


ORLIK W DĘBICY

9 czerwca (piątek)
17:00-19:00 - rekrutacja dla zawodników Akademii Młodych Orłów w Dębicy

10 czerwca (sobota)
8:30 - odprawa trenerów;
9:00-10:00 - testy sprawnościowe + gry (skrzaty, rocznik 2011-2012)
11:00-12:00 - testy sprawnościowe + gry (żaki, rocznik 2009-2010)
12:00-13:30 - testy sprawnościowe + gry (orliki, rocznik 2007-2008)

11 czerwca (niedziela)
14:30 - odprawa trenerów
15:00-16:00 - testy sprawnościowe + gry (skrzaty, rocznik 2011-2012)
16:00-17:00 - testy sprawnościowe + gry (żaki, rocznik 2009-2010)
17:00-18:00 - testy sprawnościowe + gry (orliki, rocznik 2007-2008)

Dodatkowych informacji udziela Waldemar Piątek pod nr tel. 606 476 658.


ORLIK W JODŁOWEJ

12 czerwca (poniedziałek)
10:00-12:30 - testy sprawnościowe + gry

Dodatkowych informacji udziela Grzegorz Papiernik pod nr tel. 514 359 942.

JAG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zielona
zielona 30.05.2017, 18:27
haha no równie dobrze może nic nie być... ani tej waty, o którą się tak każdy czepia, ani dzieci na meczach ani relacji... typowe zaściankowe podejście do życia... najlepiej nic nie robić tylko przyjść z pracy i zasiąść przed kompem i otworzyć śpiewnik nienawiści i krytykanctwa! Robią źle, nie robią źle... no najłatwiej.... rzucajcie kamieniami jeżeli sami robicie więcej..... do "waszych" standardów nikt równać nie będzie!
anty durnie
anty durnie 30.05.2017, 16:46
Tu chyba sie anty kibice z dapu wypowiadaja ktorym wiecznie cos nie pasuje. Nie udalo sie utrzymaac ale udallo sie wystartowac bo nie bylo zlotowki w kasie i zawodnikow. Teraz walczymy o awans ktorego nikt za darmo nie da. Za 60 tys z miasta na 3 sekcje to sie mozna w a klasie kopac. Zreszta krytykujcie bo tyle potraficie.
\=+
\=+ 30.05.2017, 18:30
Nadzieja na rozwój sportu w Dębicy jest w DAP która ma sukcesy w szkoleniu w piłce kobiecej. Druga liga kobiet w której gramy to jest spore osiągnięcie, które wymaga odpowiednich warunków i tu myślimy o występach na stadionie Wisłoki, budynek klubowy Wisłoki też byśmy ogarneli
jordan
jordan 30.05.2017, 21:47
Pamiętam jak DAP swego czasu wyrwał najzdolniejszych młodzików i trampkarzy z Wisłoki, klub miał problemy finansowe, liczył na młodych a tu odpowiedz idziemy do DAP za naszymi trenerami którzy porzucili Wisłokę. Dzisiaj między innymi przez DAP musi Wisłoka szukać w innych klubach młodych i zdolnych chłopaków, takich jak Nowak, Kowalski czy Kmiotek który powrócił do Rzeszowa.
DAP
DAP 30.05.2017, 20:44
Tu nikt z Dapu się nie wypowiada, tylko ktoś się podszywa. Mów i komentuj za siebie
ole
ole 30.05.2017, 18:53
a ile jest lig w piłce kobiecej? ile ludzi na tą kobiecą ligę chodzi?
Obiektywny realista
Obiektywny realista 29.05.2017, 21:18
Odezwali się zazdrośnicy. Jak ktoś przez lata kiblował w okręgówce to może mieć kompleksy. A Wisłoka jak w tekście piosenki "róbmy swoje" Krytykanci znajdą się zawsze, nie się co nimi przejmować to tylko kilku flustratów z ..........
życzę awansów, bo na to trzekają kibice nie na przedszkole i darmową watę…
życzę awansów, bo na to trzekają kibice nie na przedszkole i darmową watę cukrową 29.05.2017, 22:15
Można robić świetne imprezy dla dzieci, rozdawać prezenty, można wiele, tylko celem klubu nie jest prowadzenie przedszkola. Kiedyś pewna ważna i wpływowa osoba powiedziała, jeden klub piłkarski w Dębicy ma stawiać na rozwój dzieci i młodzieży inny ma stawiać na rozwój sportu zawodowego. Tu pytanie czy Wisłoka ma być tym pierwszym klubem? Jak chcecie przyciągnąć na stadion ludzi to tylko jak będzie jedna z centralnych lig.Trzeba robić awanse bo to jest priorytet . Kibice Wisłoki chcą tej drugiej opcji nie tej pierwszej. Może być świetne opakowanie a w środku co okręgówka nadal???/
on
on 30.05.2017, 16:49
Gdzie ta wplywowa osoba jest? Gadac kazdy potrafi
cz
cz 30.05.2017, 14:02
trzekają trzekają
p
p 30.05.2017, 10:32
Opakowanie jak w Ekstraklasie po rozpakowaniu 6 liga ............................................................
BP
BP 30.05.2017, 14:08
A byłeś kiedyś na meczu Ekstraklasy? To zupełnie inny poziom organizacyjny co zrozumiałe przy wielomilionowych budżetach tych klubów.
Wynik ważny a przy tym jak opakowanie jest fajne to chyba OK . Maskotka może świetnie się sprawdzić na turniejach młodzieży. Jak zwykle kolejka krytykantów najdłuższa. Chcesz pomóc dołóż swój pomysł.
KS
KS 29.05.2017, 22:36
Wszystkie ręce na pokład, po awans !!
Nie zmarnujmy szansy !!!



















sędzia
sędzia 30.05.2017, 22:26
jaki awans lechia wygrywa 3-0
..
.. 29.05.2017, 22:20
sory za błąd ortograficzny
Realista obiektywny
Realista obiektywny 29.05.2017, 07:41
Sztab szkoleniowy Wisłoki rozchwytany, na razie brak sukcesu w seniorach Wisłoki więc może w akademii młodych orłów? Wisłoka jak widać specjalizuje się w domowym przedszkolu, wata cukrowa i inne atrakcje na meczach wszystko dla dzieciaków, może i dobrze? Trochę nie idzie działaczom z seniorką, brak sukcesów? Nie dali rady utrzymać się w 4 lidze teraz może być problem z awansem z okręgówki? Najbliższy rywal Sędziszów, jak nie wygrają to pozostaną w 5 lidze, no ale 300 lizaków na osłodę?
hjk
hjk 01.06.2017, 09:00
Wziales sobie lizaka na oslode? O wynik chyba nie po twojej mysli?
lizak
lizak 29.05.2017, 07:46
dobre na osłodę lizaki ..
wacek maskotka
wacek maskotka 29.05.2017, 09:51
Na osłodę nie tylko lizaki ale i maskotka klubowa i materiały video z meczów Wisłoki w stylu mister Borek . To ma być rekompensata za brak awansu
hff
hff 01.06.2017, 09:00
Wez kolo i ...
on
on 30.05.2017, 16:52
No przepraszamy ze cos robimy
u
u 30.05.2017, 18:17
przeprosiny przyjęte.

Pozostałe