W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 04.01.2021, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Pierwszy w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ferdek
Ferdek 06.01.2021, 16:50
Wpływowy to był EB, ale niestety... Pytając, kto może być uznany dzisiaj za wpływowego, można ustalić tak, że przyjmując EB za liczbę 100 , oceniamy poszczególnych kandydatów. Na wszelki wypadek liczbami do 100, bo znając niektóre opinie, to ich kandydaci otrzymają oceny do 1 000 ......
Taka Jedna
Taka Jedna 06.01.2021, 16:30
Nie ma mnie na tej liście, bo w ubiegłym roku ani razu nie byłam pod wpływem. Obiecuję, że w tym roku się poprawię.
Elf
Elf 06.01.2021, 12:29
Co na liście polityków i gospodarzy robią osoby... duchowne - pytam !
Mają pilnować konfesjonału i sumienia ...
Tak naprawdę powinni zabronić tego rodzaju wizerunku w mediach...
Smutny
Smutny 06.01.2021, 19:16
nigdy w historii sojusz koscioła z partią polityczną nie przyniósł kosciołowi nic dobrego, ale kasa nie śmierdzi i za wszelką cenę trzeba sie o nia bić, i mamy co mamy że młodzi nie chcą do koscioła bo co to za kosciół, chytry, pazerny, opływajacy w luksusy, będący zakładnikiem jednej partii politycznej, szkoda wielka szkoda, powinien być rozdiał koscioła od Państwa i wtedy kosciół byłby ostoja dla każdego żyjacego na ziemi, nie tylko dla wyznawców jednej partii która tak polski kosciół promuje
$
$ 07.01.2021, 12:00
Tak, partia Kościoła zrujnowała.
Hihihi
Hihihi 06.01.2021, 16:09
Powiedz to tym ktorzy te liste tworza mysle ze duchownym wisi to czy sa na liscie wplywowych metropolii debickiej XD bedac na tej liscie zarowno na 1jak i. 150 miejscu mozesz cytujac klasyka „zalatwic uzywana opone docstara....”
Rybak
Rybak 06.01.2021, 08:12
Wpływowa to ryba bo wpływa na wszystko.
Dębickie Komentarze
Dębickie Komentarze 05.01.2021, 20:19
Dla nas Kasia z 50. miejsca powinna być na 1 ✌️
Większość to polityczne nominacje, nie licząc właścicieli i prezesów firm prywatnych!
@
@ 05.01.2021, 16:06
Przecież to są urzędnicy, którzy mają dobrze wykonać swoją pracę. A wpływowy to chyba inna definicja.
123
123 05.01.2021, 15:05
Ciekawa ta lista... Ciekawe określenie "wpływowy" czyli jaki?
Trallala
Trallala 05.01.2021, 12:17
Czytałam ten ranking śmiech, część osób to chyba tylko z tytułu się tam znalazła bo nie z aktywności 😂
Socjolog
Socjolog 05.01.2021, 07:45
śmieszny ten ranking, kto go tworzy, jakie kryteria, bo jest tam co najmniej kilka osob, które wpływ to mają chyba same na siebie haha
Zuzia Nieduża
Zuzia Nieduża 06.01.2021, 16:40
Tu już wpływ małżonek i .... ma znaczenie....
No nie
No nie 06.01.2021, 16:10
To chyba tak dla zartu jak dawniej byla noworoczna szopka. Nie przywiazywalbym dovtego uwagi bardziej kontynujacja pomyslu sprzed kilkunasty lat
Kołaczyce
Kołaczyce 05.01.2021, 05:36
Nie miałem jeszcze papierowej gazety w ręce. Liczę jednak na to ,że na wysokiej pozycji wśród wpływowych osobistości znajdzie się Proboszcz Parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy 39-200 Dębica; ul. Chopina 2, za prośbę mocnego skracania wąsów. W całej parafii chłopy tną wąsy ąż szumi.
barber
barber 06.01.2021, 16:41
górne - żeby było jasne!

Pozostałe