To zaproszenie dotyczy każdej dziewczyny

  • 06.01.2021, 10:04 (aktualizacja 11.01.2021, 09:32)
  • Janusz Grajcar
To zaproszenie dotyczy każdej dziewczyny
Zarząd KS Wisłoka Dębica wśród noworocznych postanowień jako jedne z najważniejszych wymienia dbanie o promocję odradzających się w klubie sekcji siatkówki kobiet i zapasów.

- Naszym marzeniem byłoby stworzenie odpowiednich warunków szkoleniowych dla młodych dziewczyn z powiatu, które w przyszłości miałyby reprezentować biało-zielone barwy w rozgrywkach ligowych, a następnie trafić do najlepszych klubów siatkarskich w Polsce - czytamy na klubowym profilu fejsbukowym.

Nieco starsi sympatycy Wisłoki pamiętają czasy, kiedy obecność na meczach siatkarskiej drużyny kobiet w weekend była obowiązkiem dla prawdziwego fana sportu w Dębicy. Działacze biało-zielonych chcą, aby klimat tamtych dni powrócił na Parkową, a kibice oprócz piłki nożnej mogli pasjonować się siatkówką.

- W sobotę piłka, w niedzielę siatka i odwrotnie - coś pięknego, oczami wyobraźni widzimy ten projekt, jednak przed nami dużo, dużo pracy - piszą na fejsbuku.

Dlatego po pierwsze apelują o polubienie siatkarskiego fanpage'a, na którym będą pojawiać się ciekawe materiały z treningów oraz meczów młodych siatkarek Wisłoki. Po drugie zaś zapraszają zainteresowane dziewczęta do udziału w treningach.

Bezpłatne zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek w godz. 16:00-17:30 w hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy Agnieszka Garstka i Witold Brniak. Do akademii mogą się zgłaszać wszystkie dziewczęta od pierwszej klasy szkoły podstawowej wzwyż.

Więcej informacji na temat zgłoszeń do sekcji siatkówki można uzyskać dzwoniąc pod jeden z numerów telefonu: 604 073 402 lub 600 273 310

Czytaj także: Dla trzech najlepszych kursantów sprzęt sędziowski w nagrodę

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe