5. etap Tour de Pologne: Nagawczyna, Stasiówka, Dębica, Zawada i dalej do Rzeszowa

  • 24.05.2017, 15:29 (aktualizacja 25.05.2017, 13:17)
  • Admin Admin
5. etap Tour de Pologne: Nagawczyna, Stasiówka, Dębica, Zawada i dalej do Rzeszowa archiwum OL
Znamy już trasę 5. etapu 74. Tour de Pologne. Kolarze nie wjadą do centrum Dębicy, jak na tym zdjęciu archiwalnym, przejadą obrzeżami miasta. W środę 2 sierpnia zaplanowano najpierw start honorowy w Pustyni, obok Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Labs, potem zawodników czeka ich 3 km przejażdżka pod zakład tej firmy w Nagawczynie. Tu nastąpi start ostry.

Trasa po drogach naszego powiatu to 16 km długości. Z Nagawczyny kolarze pojadą od razu pod górkę, gminną drogą do Stasiówki, stamtąd zjadą powiatową drogą przez, serpentynami przez las do Dębicy. Ulicą Wielopolską dojadą do obwodnicy (ul. Lwowska) i nią juz prosto do Zawady i Lubziny. Tutaj skręcą na Przymiarki Łączki Kucharskie, i przez Wielopole Skrzyńskie, Strzyżów, Czudec i Tyczyn dojadą do Rzeszowa. Meta na al. Cieplińskiego.
Będzie to najkrótszy etap tegorocznej edycji wyścigu. Partnerem całego 74. Tour de Pologne jest producent farmaceutyków i suplementów diety – Olimp Laboratories. Stąd start honorowy i ostry spod obu siedzib tej firmy: w Pustyni i Nagawczyny.
Ich godziny nie są jeszcze ostatecznie ustalone, podamy je w późniejszym terminie.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe