Dla trzech najlepszych kursantów sprzęt sędziowski w nagrodę

  • 08.01.2021, 15:25 (aktualizacja 08.01.2021, 15:41)
  • Janusz Grajcar
Dla trzech najlepszych kursantów sprzęt sędziowski w nagrodę
Zarządu Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy zaprasza wszystkich chętnych na zimowy Kurs Sędziego Piłki Nożnej 2021.

Kurs rozpocznie się w lutym 2021 roku, i będzie przeprowadzony (w zależności od sytuacji) w formie tradycyjnej, on-line lub hybrydowej. Chętni mogą zgłaszać się drogą mailową, pisząc na adres: [email protected] lub też dzwoniąc pod numer telefonu: 698 877 608 (Krzysztof) albo 518 110 071 (Arkadiusz).

Koszt kursu wynosi 50 zł. W tej kwocie kursanci otrzymują: materiały szkoleniowe, gwizdek, kartki i najnowsze przepisy gry w piłkę nożną. Trzech najlepszych kursantów może też liczyć na nagrodę w postaci sprzętu sędziowskiego.

Żeby zgłosić się do udziału w kursie należy mieć ukończone 16 lat i posiadać wykształcenie co najmniej średnie (lub być w trakcie jego zdobywania), przedstawić oświadczenie o niekaralności i nie mieć przeciwwskazań zdrowotnych.

Kurs Sędziego Piłki Nożnej współfinansowany jest przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w Rzeszowie, Podokręg Piłki Nożnej w Dębicy i Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy.

Czytaj też: To zaproszenie dotyczy każdej dziewczyny

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe