Sąd uchylił wyrok. Rodzina ze Żdżar przerywa milczenie

  • 08.01.2021, 18:58 (aktualizacja 10.01.2021, 12:29)
  • Grzegorz Król
Sąd uchylił wyrok. Rodzina ze Żdżar przerywa milczenie Fot. succo z Pixabay.
Pod koniec grudnia Sąd Okręgowy w Rzeszowie uchylił wyrok wobec Małgorzaty Kościuszko (zezwoliła na publikację nazwiska) oraz jej brata i matki. W lutym ubiegłego roku sąd w Dębicy skazał ich na kary pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz zakaz zbliżania się do Bożeny Wołowicz.

To kolejna odsłona konfliktu, który od 2013 roku ciągnie się w Żdżarach (gm. Czarna). Bożena Wołowicz złożyła zawiadomienie do prokuratury o stalkingu ze strony sąsiadów, z kolei Małgorzata Kościuszko i jej rodzina przekonują, że sąsiadka oszukała ich przy sprzedaży domu. Według nich brakuje 40 metrów kwadratowych. O godz. 19:50, w programie Uwaga! zobaczymy kolejny reportaż poświęcony tej sytuacji.

A we wtorek 12 stycznia zachęcamy do lektury nowego numeru Obserwatora Lokalnego, w którym - po latach milczenia - głos zabierze jedna z oskarżanych przez Bożenę Wołowicz - Małgorzata Kościuszko. Nasza redakcja jest pierwszą, z którą zdecydowała się porozmawiać. Co według niej jest powodem konfliktu? Czy Małgorzata Kościuszko widzi możliwość jego zakończenia i w końcu, jak komentuje wyrok Sądu Okręgowego w Rzeszowie? Tego wszystkiego dowiecie się Państwo już w najbliższy wtorek. Następnie na naszym portalu opublikujemy obszerniejszy materiał poświęcony sytuacji ze Żdżar. Również zachęcamy do lektury.

Czytaj także: 37-latek porwał dziecko w Dębicy? Nie klikajcie w tę wiadomość!

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
123
123 09.01.2021, 15:32
Skandal, parodia....
Panie Łazarz może Pan jako obrońca tych sondów wyjaśnisz nam dlaczego to wszystko tak wygląda!
moja racja jest...
moja racja jest... 10.01.2021, 10:58
Sąd waży co na szali położysz a adwokat zawsze zarobi. Taniej wychodzi porozumienie stron bez procedury sądowej.
Bruner
Bruner 08.01.2021, 21:25
Brakuje 40 metrów. To pól domu gdzieś się zapodziało ? Toż to pole cztery kroki na dziesięć kroków. Prawie jak moje podwórko.

Pozostałe