Garaż spłonął wraz z samochodem - zdjęcia + wideo

  • 15.01.2021, 16:44 (aktualizacja 15.01.2021, 16:57)
  • Grzegorz Król
Garaż spłonął wraz z samochodem - zdjęcia + wideo Fot. Paweł Sierżęga.
Cztery zastępy straży gasiło pożar garażu, do którego doszło dzisiaj w Pilźnie.

Ogień pojawił się przed godziną 15. Na miejsce dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy skierował dwa zastępy strażaków zawodowych z Dębicy oraz dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pilźnie. W chwili przyjazdu strażaków na miejsce ogniem objęty był cały budynek gospodarczy. Wszystko, co znajdowało się wewnątrz uległo zniszczeniu. Niestety także stojący tam samochód. Czy to on był przyczyną pożaru? Nie jest to wykluczone, ale jest jeszcze za wcześnie, by tą wersję w 100% potwierdzić.

- Nie ma żadnej informacji, by w pożarze ktokolwiek ucierpiał - informuje dyżurny KP PSP w Dębicy.

Dodaje, że strażacy cały czas pracują na miejscu. Ich zadaniem będzie dokładne przelanie wodą pogorzeliska, by nie doszło do kolejnego pożaru.

Czytaj także: Dwie osoby w szpitalu, droga zablokowana - zdjęcia

 

Autor: Paweł Sierżęga.

Autor: Paweł Sierżęga.

Grzegorz Król

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe