W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 18.01.2021, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Trzeci w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wolf
Wolf 23.01.2021, 11:27
Ну, погоди!
dyrektor
dyrektor 20.01.2021, 22:19
Dyrektor Urzędu Pracy chyba nie ma czasu na
bycie radnym.
Prośba
Prośba 20.01.2021, 14:27
a ja mam propozycje do rozważenia dla gazety: aby nie można było komentować postów,
umożliwienie ludziom komentowania postów służy przede wszystkim frustratom i nierobom, którzy nic nie osiągnęli ale zazdrość i zawiść nie pozwalają im w spokoju funkcjonować, te komentarze niczemu nie służą a bardzo często kłamliwe brzydkie komentarze uderzają w niewinnych ludzi a potem są rozpowszechniane dalej jako fakt, jesli już ludzie chcą komentować to niech komentują pod swoim nazwiskiem, myślę że prasa powinna włączyć się w walkę z anonimowym hejtem
Plus dodatnio-ujemny
Plus dodatnio-ujemny 24.02.2021, 20:42
Jestem ZA, a nawet PRZECIW ?
Anonymus
Anonymus 20.01.2021, 18:07
Zacznij od siebie
Pyretta Blaze
Pyretta Blaze 20.01.2021, 14:55
Wyrażenie swojej opinii, nawet jeśli się ona Tobie nie podoba, nie jest jeszcze hejtem. Wydaje mi się, że najlepiej "Prośbo" będziesz się czuła na Białorusi lub w innym tego typu państwie.
Waldek
Waldek 20.01.2021, 08:38
Całe to miasto to chyba najlepszy przykład na Podkarpaciu zmarnowanych 32 lat Wolnej Polski, zmitrężonych szans na pozyskanie środków z Unii, pseudo strefa ekonomiczna z jednym zakładem pomimo dostępu do autostrady itd. ALE PUTAM SIĘ KTO MIAŁ SIĘ TYM ZAJĄĆ ? STATYŚCI W RADZIE MIASTA KTÓRYCH DOKONANIA TO WSPANIAŁY POMNIK NA PLACU SYBIRAKÓW? Niech kończy się blokada Europy i życzę wszystkim obrotnym i odważnym ludziom szybkiej emigracji i normalnego życia !
gajowy Marucha
gajowy Marucha 19.01.2021, 19:06
Wilki w mieście. Barany muszą uważać...
111
111 20.01.2021, 10:56
Tylko wilk bez barana może zdechnąć..-)
do 111
do 111 24.01.2021, 07:30
W tym miescie moga sie najesc do syta
wilku
wilku 20.01.2021, 11:42
Och, tyle owieczek i innej smacznej zwierzyny.
111
111 19.01.2021, 15:25
A co to policjanci nie znają przepisów i nie wiedzą kiedy przełożony ich nie przestrzega? Kolejną sprawę chcą zamieść pod dywan. Kiedy to wszystko wyjdzie?
będzie gorzej
będzie gorzej 19.01.2021, 00:39
Fajnie być dyrektorką i radną z pisu za 8000 miesięcznie i mówić, że będzie jeszcze gorzej. Mnie się krzywda nie stanie, a wy się martwcie, wyborcy.
Dyrektor
Dyrektor 19.01.2021, 13:35
Kto Ci bronić startować w wyborach a może i Dyrektorem możesz zostać jak szkołę i studia skończysz:!
łojciec
łojciec 19.01.2021, 21:18
Skończyłem, ale wspieram 8 gwiazdek i nie mam szans na ciepła posadkę.
Olaf
Olaf 19.01.2021, 10:09
Oczekujesz, że kobieta Cię przeprosi za to, że się pół życia szkoliła żeby zostać dyrektorem?
cieć
cieć 19.01.2021, 19:13
repetowała?
opl
opl 19.01.2021, 12:29
Haha, a w czym to się szkoliła ?
Olaf
Olaf 19.01.2021, 19:33
zapewne z przepisów prawa pracy
vlad