Na Podkarpaciu takie zajęcia tylko w Dębicy i Krośnie

  • 22.01.2021, 10:03 (aktualizacja 22.01.2021, 11:52)
  • Janusz Grajcar
Na Podkarpaciu takie zajęcia tylko w Dębicy i Krośnie
To niewątpliwie ogromny sukces Dziecięcej Akademii Piłkarskiej w Dębicy. Będzie jedną z dwóch szkółek w województwie, które realizować będą nowatorski projekt UEFA. A do udziału w nim zapraszają wszystkie dziewczynki w wieku 4-8 lat.

Jest to dedykowany program utworzony przez UEFA przy współpracy ze studiem Disney'a dla dziewczynek w wieku 4-8 lat. Jego zadaniem jest promowanie piłki nożnej wśród najmłodszych przedstawicielek płci pięknej, które po kilku zajęciach będą mogły rozpocząć treningi w Akademii. W przypadku Dębicy w DAP Girls. Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem scenariuszy Disney'a  m.in z filmu Iniemamocni 2.

Akademia DAP Dębica otrzymała prawo do realizacji tego projektu jako jedna z nielicznych w Polsce, ponieważ mogły do niego przystąpić tylko dwie z każdego województwa. Na Podkarpaciu poza Dębicą takie prawo uzyskał także klub z Krosna.

Udział w zajęciach może wziąć każda dziewczynka, która spełnia wymagania co do wieku. Zainteresowane będą się spotykać w każdy piątek naprzemiennie w halach sportowych Szkoły Podstawowej nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy. Pierwsze 29 stycznia. W której szkole i o której godzinie będzie można się dowiedzieć dzwoniąc na jeden z podanych poniżej numerów telefonów.
 
Szczegółowych informacji udziela trenerzy odpowiedzialni za realizację projektu Kamil Nowak (tel. 783 803 052) lub Paulina Sąsiadek (tel. 609 201 161). Zajęcia prowadzić też będzie była zawodniczka DAP Girls Katarzyna Zdeb.

Rodzice mogą zgłosić swoje dzieci do udziału w projekcie w dowolnym momencie. Zajęcia potrwają do wakacji.

Czytaj też: To zaproszenie dla każdej dziewczyny

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kibic
kibic 24.01.2021, 09:36
Super,tylko godziny zajec aby nie byly za wczesne bo dzieci do 15 przewaznie sa w przedszkolach

Pozostałe