Szczeniaki w śmietniku. Kto to zrobił?

  • 24.01.2021, 11:22 (aktualizacja 24.01.2021, 11:47)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Szczeniaki w śmietniku. Kto to zrobił?
Ktoś wyrzucił do kosza na śmieci dwa szczeniaki rasy maltańczyk. Zaopiekowała się nimi Tatiana Christoff z Pustkowa Osiedla.

Pieski zostały znalezione po sąsiedzku w Kozodrzy. Ruszającą się reklamówkę, w koszu na śmieci pod sklepem, zauważył jeden z klientów. Zaniósł znalezisko do sklepu i przekazał ekspedientce. Tak się złożyło, że kobieta to znajoma Tatiany Christoff, która pomaga zwierzętom w potrzebie. W ten sposób dwa szczeniaki trafiły do mieszkanki Pustkowa Osiedla.

- Nie mam słów, żeby opisać takie okrucieństwo - mówi pani Tatiana.

Szczeniaki mają najwyżej 5 tygodni, trzeba je karmić butelką. Są chore, nie potrafią utrzymać równowagi, na ten moment nie wiadomo, czy uda się je uratować i wyleczyć. Tatiana Christoff jest przekonana, że wiedząc o chorobie psów, ich właściciel pozbył się problemu w tak makabryczny sposób. 

- Jutro zabieram je do lekarza, zobaczymy, jaka będzie diagnoza - mówi.

Pani Tatiana ma 13 kotów oraz 5 psów - wszystkie są przygarnięte, często uratowane przed śmiercią. 

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lol
lol 26.01.2021, 21:02
Czy słowo "Tatiana" to lokowany produkt, że musiało się pojawić w tym krótkim tekście aż PIĘĆ razy?
Maltańczyk
Maltańczyk 25.01.2021, 19:45
Szkoda tych biednych kochanych piesków.
Ten kto to zrobił KARA WIĘZIENIA!!!
Honorata
Honorata 25.01.2021, 13:47
Chętnie przygarnę jednego malucha. Właśnie chciałam kupić maltańczyka.
Jolanta
Jolanta 25.01.2021, 12:30
Mogę wziąć te dwa maleństwa, będą miały u mnie dobrze proszę o kontakt.
Magda
Magda 25.01.2021, 11:44
Chętnie przygarnę pieska
Marcin
Marcin 25.01.2021, 10:14
Chcecie zabijać dzieci i ludzi w śpiączce, a płaczecie przy piesku.
Abc
Abc 26.01.2021, 09:17
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
Piotr
Piotr 25.01.2021, 09:39
Szkoda mi słów takie fajne pieski, mądre, co za kretyn to zrobił, kara więzienia.
wojtek
wojtek 25.01.2021, 08:16
łzy cisną się do oczu :-( biedne futrzaki
Mam nadzieję, że się wyliżą.
Paulina
Paulina 24.01.2021, 20:16
Chętnie się nimi zaopiekuje
JK
JK 24.01.2021, 16:10
Święta, święta i po świętach.
Ala
Ala 24.01.2021, 14:12
Ja w Boga wierzę, do Kościoła nie chadzam, ale nie przyszło by mi do głowy w komentarzach wyzywać ludzi tylko dlatego że chodzą do kościoła i spodziewać się po nich najgorszego. Owszem, są takie osobistości, sama w otoczeniu mam takie osoby, co klęczą pod figurą, a diabła mają za skórą, ale znam też wielu złych niewierzących , i tak samo w drugą stronę. Ktoś chciał zarobić , szczeniaki były nie sprzedawalne i się ich pozbył.
Wierząca
Wierząca 24.01.2021, 12:41
Na pewno właściciel szczeniaków chodzi do kościoła bo jest wierzący tylko nie słyszał o św Franciszku kochajacym braci mniejszych
Ja.K.
Ja.K. 24.01.2021, 11:59
W kraju, w którym 97% mieszkańców deklaruje się jako katolicy, takie przejawy okrucieństwa wobec zwierząt są nagminne. Może zatem kościół zamiast biadolić w kółko o zepsuciu moralntm, bo "młodzi mieszkają ze sobą przed ślubem", wspomniałby coś o godnym traktowaniu naszych braci mniejszych?
Wert
Wert 26.01.2021, 07:36
Zacznij od siebie dobry człowieku
Annamaria