Zastępca komendanta powiatowego policji odchodzi na emeryturę

  • 31.01.2021, 11:43 (aktualizacja 31.01.2021, 11:56)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Zastępca komendanta powiatowego policji odchodzi na emeryturę
Młodszy inspektor Robert Żurek rozstaje się z mundurem. W lutym kończy pracę w policji.

To już pewne, I zastępca komendanta kończy służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy i opuszcza szeregi mundurowych.

- Po 26 latach pracy przechodzę na emeryturę. Uważam, że to dobry moment na taką decyzję  - mówi.

Tłumaczy, że chociaż rozstaje się z pracą policjanta, nie zamierza zaniechać działalności zawodowej - zmienia tylko branżę.

- Żona prowadzi firmę, bardzo jej się przyda moja pomoc - wyjaśnia zastępca komendanta.

W policji pracuje od 1995 roku, pełnił funkcję zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji, potem kierował pionem dochodzeniowym. Ostatnio pracował na stanowisku I zastępcy komendanta powiatowego. 

Podkreśla, że największą satysfakcję sprawiała mu praca dochodzeniowca.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Roberta Żurka na stanowisku zastępcy komendanta Andrzeja Dragana.

 

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
b jabłczyk
b jabłczyk 03.02.2021, 09:42
to powodzenia na emeryturze
Pani
Pani 02.02.2021, 11:01
Powodzenia na emeryturze!

Ps. Wszyscy anonimowi zazdrośnicy mogli również wypracować sobie emertyturę w służbie ;)
Wojtas
Wojtas 01.02.2021, 23:35
Opuszcza szeregi mundurowych? Błąd on zmieni mundur policjanta na mundur małego strażaka.
mundurowy
mundurowy 01.02.2021, 14:15
wy, (specjalnie małą literą) którzy piszecie te swoje wypociny jesteście nieudacznikami życiowymi, potraficie tylko narzekać i zazdrościć, takie typowe buractwo z was wyłazi... wstyd...
ty
ty 01.02.2021, 17:58
Mało wiesz...
Piotr
Piotr 01.02.2021, 15:08
A my (specjalnie mała) pozdrawiamy was lepszy sort :)..
Artula
Artula 01.02.2021, 12:11
A jaki ma stopień pan Komendant?
Znalazłem gdzieś informacje ze jest nadkomisarzem. A w innych artykułach że jest podinspektorem?
Jak to w końcu jest z tym Panem?
Robert
Robert 01.02.2021, 08:25
Słynne były historie w Dębicy co do jego osoby. Emerytura tak ale czy to jego decyzja czy usunięcie to już można dyskutować
Johny Rambo
Johny Rambo 01.02.2021, 07:36
"Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka"
Stanisław
Stanisław 31.01.2021, 22:02
Pani Agnieszka pisząc artykuł nie pisze wszystkiego?!!
Bumm
Bumm 31.01.2021, 21:36
A to ciekawe :)
(Nie)emeryt
(Nie)emeryt 31.01.2021, 14:21
Na tym właśnie polega sprawiedliwość społeczna. Zaczynałem pracę w tym samym czasie, a do emerytury - jeżeli dożyję - muszę jeszcze harować kolejne 20 lat. Zresztą w końcu, ktoś musi pracować na przywileje i inne 500-plusy.
Pies stary
Pies stary 01.02.2021, 12:50
Co cie powstrzymuje ,zostań policjantem i po 25 latach służby mssz emeryturę jak wbanku
Szczeniak
Szczeniak 01.02.2021, 20:12
Problem polega na tym, że zdałem maturę. Więc odpadam w przedbiegach.
Win-cent
Win-cent 01.02.2021, 11:30
A jeszcze jaka to będzie emerytura policyjna. Pewnie ze trzy normalne. No bo przecież funkcjonariusz życie narażał za biurkiem można się przecież na śmierć kartką papieru zaciąć
buu
buu 01.02.2021, 07:08
To fakt najgorsze jest ta swiadomosc czy w ogole dozyje do emerytury. Jestem wiekowo mlodszy a wygladam napenwo starzej choc nie pracuje fizycznie :) a do emerytury przede mna ponad 30 lat. To jest sprawiedliwosc i od lat to samo.
Widz!!!
Widz!!! 31.01.2021, 13:32
Aktor tylko teatr spalony...?.
RDE
RDE 31.01.2021, 13:23
Nie za młody na emeryturę ???
148
148 31.01.2021, 13:09
Ten człowiek nigdy nie powinien dostać takiego stanowiska.
Łukaszek
Łukaszek 31.01.2021, 12:36
Sam by nie odszedł! Trochę staranności i dociekliwości Szanowna Redakcjo!
Maja
Maja 31.01.2021, 18:13
Teraz może byście ustalili za co wyleciał a to jest ciekawe!

Pozostałe