Urząd Pracy zaprasza na spotkanie pracodawców

  • 11.02.2021, 09:31 (aktualizacja 11.02.2021, 09:46)
  • Janusz Grajcar
Urząd Pracy zaprasza na spotkanie pracodawców Obraz Free-Photos z Pixabay
Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych - Oddział w Jaśle, Inspektorat w Dębicy; Urzędem Skarbowym w Dębicy – Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie, Urzędem Miejskim w Dębicy – Biuro Współpracy z Przedsiębiorcami organizuje spotkanie on-line dla Pracodawców z powiatu dębickiego w poniedziałek 15 lutego o godz. 9:30.

Program:
1. Instrumenty rynku pracy wspierające bezrobotnych w 2021 r. oraz instrumenty dedykowane Pracodawcom w ramach Tarczy Branżowej. Prezentacja nt. „Krajowy Fundusz Szkoleniowy",

2. Rejestracja umów o dzieło w ZUS – nowe obowiązki pracodawcy od 1 stycznia 2021 r.,

3. Obowiązki płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych związane z końcem roku podatkowego; składanie zeznań rocznych za 2020 rok – rodzaje zeznań i sposoby ich  składania. Animacja nt. „Podaj właściwy PESEL lub NIP pracownika – błędy w identyfikatorach",

4. Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczej: wpisy do CEIDG, zawieszenia, wznowienia, zmiany wpisu oraz wykreślenia działalności.

Jeżeli zadeklarują Państwo udział w spotkaniu wówczas po przesłaniu do Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy Karty zgłoszenia (dostępna na stronie internetowej Urzędu) otrzymają Państwo w dniu 15 lutego 2021 r. od godz. 9.15 dostęp do platformy ZOOM za pomocą linku przesłanego na wskazany w karcie zgłoszenia adres e-mail celem zalogowania.

LINK DO KWESTIONARIUSZA ZGŁOSZENIA

Kartę zgłoszenia po wypełnieniu i zatwierdzeniu należy przesłać drogą elektroniczną do dnia 11 lutego 2021 r.  
 
Informacja odnośnie spotkania pod nr tel. 14 6809190 lub 14 6809191.

Udział w spotkaniu dla Pracodawców jest bezpłatny.

Czytaj też: Najpopularniejsze w powiecie firmy remontowo-budowlane

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe