Wygrana Justyny Kępy w Łodzi! Spartanie z Dębicy na 5 miejscu!

  • 03.06.2017, 10:26
  • Admin Admin
Wygrana Justyny Kępy w Łodzi! Spartanie z Dębicy na 5 miejscu!
Piąte miejsce w klasyfikacji zespołowej na 70 startujących drużyn i trzy zawodniczki w pierwszej piątce, to wynik Spartan Race Group Training Group Dębica w pierwszej edycji biegu Spartan Race w Łodzi; na zdjęciu dębicka ekipa na mecie tych zawodów. Najlepsza w klasyfikacji open kobiet była Justyna Kępa.

Na 416 startujących kobiet w kategorii open trzy zawodniczki dębickiej ekipy znalazły się w czubie klasyfikacji. Bieg wygrała Justyna Kępa. Trzecie miejsce zajęła Jola Pająk, a tuż za nimi, na piątym miejscu ukończyła go Gosia Ligęska.
- Jesteśmy bardzo dumni - zadowolenia z tych sukcesów nie kryje Sebastian Pająk, jeden z liderów SRTG Dębica.
Mimo iż były to pierwsze zawody Spartan Race w Łodzi, na tzw. Arturówki, na trasę wybiegło ponad 1500 osób. Podczas 5-kilometrowego biegu pokonywali m.in. wysokie drewniane ścianki, przeszkody wodne i zasieki.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe