Najlepsze rozkłady Tarota dla początkujących

  • 13.02.2021, 08:26
  • Źródło: Artykuł zewnętrzny
Najlepsze rozkłady Tarota dla początkujących
Początkujący wróżbici i wróżbitki mogą czuć się zagubieni czy też onieśmieleni, kiedy po raz pierwszy mają w rękach karty tarota. Seria obrazków może odnieść się do przeszłości czy też przyszłości danej osoby, ale jednocześnie może posłużyć do innych bardziej złożonych celów. By osiągnąć umiejętność sprawnego posługiwania się kartami trzeba poświęcić im trochę czasu oraz zacząć z nich aktywnie korzystać.

Jakie rozkłady tarota są najlepsze dla początkujących?

Osoby początkujące warto by wiedziały, że opanowanie tarota odbywa się małymi krokami, a także praktyką i to z zachowaniem zasady im dłuższa praktyka tym lepsze efekty. Dodatkowo, trzeba również przygotować się na to, że wyuczenie się znaczenia kart to dopiero początek przygody z kartami. Poprawne wróżenie sobie czy też komuś musi odbywać się przez łączenie kart(wyciąganie kilku) i dopiero potem odczytywanie ich przesłania. 

Rozkład kart tarota na początek dobrze by był prosty. Wyciągnięcie paru kart jest już wystarczające by ćwiczyć rozumienie wróżby Tarota. Warto zacząć nawet od jednej karty bądź też maksymalnie trzech. Pytania do kart warto zadawać w sposób prosty, a dodatkowo nie powtarzać ich. Odpowiedź najprawdopodobniej będzie taka sama. Talię kart należy przetasować, a następnie wyciągać osobno w kierunku do swojego ciała. Użycie ręki lewej czy prawej do wyciągania kart nie ma większego znaczenia. 

Jak poradzić sobie z kartami tarota będąc początkującym?

Na początek warto przemyśleć zakup właściwej talii kart. Dla jednych dobrym wyborem mogą okazać się klasyczne karty i jest to również praktyka zalecana dla nowicjuszy, ale każda osoba może zdecydować sama. Karty do tarota nie są małym wydatkiem, co dodatkowo może przemawiać za tym by decyzję podjąć samodzielnie tak by jej potem nie żałować.

Mając już talię kart warto znać prawidłowe techniki tasowania tj. nie należy kart obracać do góry nogami, a ich kolejność ma być po przetasowaniu przypadkowa. Po wykonaniu tej czynności można zadać pytanie, które nas nurtuje. Potem pozostaje już tylko wybranie karty. W tym momencie nie ma wyborów dobrych i złych. Losujemy taką kartę jaką podpowiada nam nasza intuicja chyba, że posługujemy się inną techniką, w której karty wyciągamy na zasadzie liczenia. Technika z wyliczaniem może przydać się do odczytywania informacji odnoszącej się do konkretnego wydarzenia, daty. Potem zostaje już tylko odczytać znaczenie. Na tym etapie warto zastanowić się głębiej nad tym co widzimy i pamiętać, że tarot wymaga zarówno chęci jak i praktyki.

Kliknij i już teraz Postaw Tarota za darmo.

Artykuł zewnętrzny

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe