Dżungla zamknięta - przegrała z pandemią

  • 14.02.2021, 17:28 (aktualizacja 15.02.2021, 10:50)
  • Tomasz Ratuszniak
Dżungla zamknięta - przegrała z pandemią fot. FB/Dżungla
Wczoraj Aleksandra Serad, właścicielka restauracji Dżungla, poinformowała na facebooku, że jest zmuszona zamknąć swój lokal. Dżungla działała od czerwca 2019 przy ul. Piekarskiej w Dębicy.

- Niestety Covid-19, jak i planowana podwyżka czynszu były decydujące dla losu restauracji - napisała dziękując jednocześnie swoim klientom i pracownikom.

Poinformowała przy okazji, że część ekipy z nią pozostaje, by tworzyć powoli nowy projekt, tym razem odzieżowy, o nazwie Ona.

- A może - jak uda nam się znaleźć jakiś mały lokal - catering? - zastanawia się właścicielka Dżungli.

Przeczytaj również: W środę pięć bloków bez prądu. W czwartek osiedle domów jednorodzinnych

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
T
T 16.02.2021, 11:38
Pierwsze słyszę o takim lokalu a przechodzę tą ulicą często
Piks
Piks 15.02.2021, 16:36
Ceny nie byly adekwatne do jakosci produktow
???
??? 15.02.2021, 10:11
Przecież premier powiedział, że nikt nie ucierpi, że rząd pomaga, najwięcej, najlepiej w całej Europie.
ojjj
ojjj 16.02.2021, 07:36
Trudno oczekiwac zeby rzad doplacal do niemalych czynszow. To juz kwestia tego jaka umowe w czasie kryzysu ma najemca z wlascicielem lokalu... ktory tez z czegos chce zyc. Poza tym inne lokale sie utrzymuja sprzedajac na wynos moze szalu nie ma ale nadal funkcjonuja a to znaczy ze da sie i sa chetni klienci na ich posilki. Nie tak dawno przeciez wyszly na jaw głosne fakty dotyczace jednej restauracji, ktora placila dodatkowe pieniadze mimo kryzysu znanej w calej Polsce restauratorce. Nie sadze by akurat tej osobie brakowalo pieniedzy na zycie. Nikt nie wie co dzieje sie za kulisami...
pinokio
pinokio 15.02.2021, 14:06
nie na darmo mam ksywę pinokio !!!
ehhh
ehhh 15.02.2021, 07:49
Covid covidem ale w tym miejsciu czynsze wykonczyly juz z 10 restauracji w ktorych jedzenie bylo calkiem smaczne.
rur
rur 14.02.2021, 20:07
Niestety, to miejsce nie ma szczęścia do działalności gastronomicznej. Szkoda, lubiłem i Coolturę i Dżunglę.
Pawel
Pawel 15.02.2021, 09:00
Coolture pamietam Wspanialy lokal i bardzo miło właściciele
Babeczki na gorąco z lodami i sałatka z nachos
Edek
Edek 14.02.2021, 19:51
Szkoda bo to był jeden z najlepszych lokali w Dębicy
ela
ela 14.02.2021, 19:35
Na pewno z pandemią? A może z obostrzeniami, zakazami i nakazami? Tak się tylko zastanawiam. Czy to też już jest zakazane?
Jerzy
Jerzy 23.02.2021, 13:12
Akurat jestem chory tak że poproszę trochę wyrozumiałości.

Pozostałe