Sprawdź, czy to nie ci złodzieje cię okradli

  • 16.02.2021, 11:02 (aktualizacja 16.02.2021, 21:39)
  • Janusz Grajcar
Sprawdź, czy to nie ci złodzieje cię okradli Obraz TheDigitalWay z Pixabay
Jeśli podczas ostatnich wakacji w wyniku kradzieży straciłeś piłę spalinową, kable siłowe, pojemniki z benzyną, albo jeszcze inne sprzęty, być może sprawcy tego czynu zostali ujęci w Krośnie.

Do Sądu Rejonowego w Krośnie trafił akt oskarżenia przeciwko 19-letniemu Romanowi B. z Krosna, który okradał domy w Krośnie oraz w gminach Korczyna, Krościenko Wyżne i Miejsce Piastowe.

W mieszkaniu przy ul. Krakowskiej, do którego wszedł wykorzystując otwarte drzwi, jego łupem padł zegarek. Do tego na ul. Spacerowej dostał się przez uchylone okno, przywłaszczając sobie biżuterię. W podobny sposób Roman B. dostał się też do domu przy ul. Langiewicza. A jego uwagę zwróciły dwa złote pierścionki.

Mieszkaniec Krosna nie ograniczał się jednak do najbliższych sobie terenów. W ubiegłym roku na gościnne występy wybrał się do powiatu dębickiego. Zabrał z sobą trzech znajomych i wspólnie z nim dokonał kilkunastu kradzieży, także z włamaniem.

Od czerwca do sierpnia cała czwórka buszowała w Łękach Dolnych, Łękach Górnych, Strzegocicach, Borowej i Machowej. Kradli przede wszystkim piły spalinowe, kable siłowe i pojemniki z benzyną. Wartość wszystkich zrabowanych towarów oszacowana została na ponad 18 tys. zł.

Czytaj także: Podejrzany o gwałt zatrzymany. Ma także zarzut znieważenia zwłok

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
poszkodowany
poszkodowany 17.02.2021, 12:19
Chetnie przeczytamy na debica24.eu jaka karę otrzymał oskarżony i współpracownicy.
T
T 16.02.2021, 11:24
Nie

Pozostałe