Pociągiem z Dębicy do Mielca cztery razy dziennie

  • 18.02.2021, 09:06 (aktualizacja 18.02.2021, 09:48)
  • Janusz Grajcar
Pociągiem z Dębicy do Mielca cztery razy dziennie Pociągi na trasie Dębica - Mielec - Dębica będą skomunikowane m.in. z tymi do Rzeszowa.
Prace budowlane na 7-kilometrowym odcinku Dębica - Kochanówka - Pustków powinny się zakończyć wiosną. Pierwsze pociągi do Mielca mają jednak ruszyć dopiero we wrześniu.

Rozkład jazdy pociągów relacji Dębica - Mielec - Dębica będzie kształtował się następująco:

Dębica 5:20 – Mielec 5:50
Skomunikowany z pociągiem Regio jadącym z Rzeszowa.

Harmonogram kursowania został już przyjęty przez Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Składy jeździć będą w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Dębica 6:50 – Mielec 7:20
Skomunikowany z Intercity z Wrocławia, pociągiem Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej z Rzeszowa i Regio z Tarnowa.

Dębica 13:00 – Mielec 13:30
Skomunikowany z Intercity jadącym z Poznania.

Dębica 15:20 – Mielec 15:50
Skomunikowany z międzynarodowym Intercity jadącym z  Bohumina  przez Katowice  i  Kraków oraz Regio  z  Przemyśla i Tarnowa.

Mielec 6:10 – Dębica 6:40
Skomunikowany z Pendolino do Gdyni i Regio do Rzeszowa.

Mielec 7:30 – Dębica 8:00
Skomunikowany z międzynarodowym Intercity do Petrowic przez  Kraków, Intercity do Przemyśla oraz Regio do Rzeszowa i Tarnowa.

Mielec 14:20 – Dębica 14:50
Skomunikowanie z Intercity do Poznania i Przemyśla oraz Regio do Rzeszowa i Tarnowa.

Mielec 16:00 – Dębica 16:30
Skomunikowany z Intercity do Wrocławia oraz Regio do Katowic i Rzeszowa.

Czytaj też: Bezpłatne porady dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
WQRWIONY
WQRWIONY 25.02.2021, 14:08
Buahahahahahha jak ta linia ma na siebie zarabiać skoro nie da sie żadnym z tych pierdzikólek zdążyć na 7 do pracy w Mielcu ???? Pracuje na strefie od 7 chetnie bym korzystal ?????????? Co za ULTRA KRETYNI ostalali te rozklady ??
Mariusz
Mariusz 20.02.2021, 21:02
No super! Nie wiedziałem, że podróżujący z Wrocławia, Poznania, Bohumina, Gdyni, Katowic, Petrowic, oraz Przemyśla będą jeździć do Mielca!!! Wielkie brawa dla Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.
;)
;) 21.02.2021, 10:08
Tam już jeździli nasi dziadkowie
Tropiciel absurdów
Tropiciel absurdów 18.02.2021, 20:49
To żarty? 300 mln, tunele, windy i "aż" cztery pary muchowozów, czyli alibizugów? Jezeli to nie jest niegospodarność, to jak to inaczej określić?
Pawel
Pawel 18.02.2021, 20:13
Ciekawe czy przejazd na ulicy Sandomierskiej bedzie jeszcze poprawiony bo obecnie jest masakra.
@
@ 18.02.2021, 11:07
Trzeba dodać, że to pieniądze z funduszy unijnych ( 40 mld złotych na rozbudowę i moderniację linii kolejowych).
Warto o tym wspominać.
Prędkość jazdy pociągiem bedzie europejska!
T.
T. 19.02.2021, 09:47
Trzeba dodać, że te pieniądze, które trafiły do unii pochodzą z naszych podatków, a unia więcej bierze niż nam daje.
Warto o tym wspominać.
Jacek K.
Jacek K. 20.02.2021, 12:18
zmień żródła dezinformacji...
Antypis
Antypis 20.02.2021, 12:11
T. Weź sobie lepiej korepetycje z rachunków i nie wypisuj więcej głupot.
doucz się
doucz się 19.02.2021, 17:19
nadal otrzymujemy więcej niż wpłacamy
Lubię Ludzi
Lubię Ludzi 19.02.2021, 14:32
A 2 miliardy na TVP i inne miliony na rydzyka to z moich podatków. Nic z tego nie ma pożytecznego.
Polacy w UE pracują i kasę do Polski zwożą.
hahaha
hahaha 19.02.2021, 14:14
Idiota do szescianu.
PL
PL 18.02.2021, 10:15
Dębica 6:50 – Mielec 7:20 - no to *** godzina przejazdu. Przejazd i rampa będzie zamknięty akurat w czasie kiedy wszyscy jadą z Dębicy do pracy w tamtym kierunku...
kadrowa
kadrowa 18.02.2021, 21:35
Na 6.00 czy na 7.00 ?
Uczniak
Uczniak 19.02.2021, 15:37
Na 8.00
dyr.szkoły
dyr.szkoły 20.02.2021, 12:22
40 minut na zakladkę to mało?
Jack
Jack 18.02.2021, 19:11
co to jest rampa?

Zapora kolejowa
Zapora kolejowa 19.02.2021, 15:47
To jest szlaban.
n
n 20.02.2021, 06:26

Rampa – pomost ustawiony najczęściej wzdłuż ściany hali przemysłowej, w porcie, kopalni, stacji kolejowej itp., ułatwiający załadunek i wyładunek materiałów, ludzi, zwierząt; także pochylnia ułatwiająca pokonanie różnicy poziomów,
Pan Dobra Rada
Pan Dobra Rada 18.02.2021, 14:26
I bardzo dobrze. Nic Ci się nie stanie jeśli wyjedziesz sobie 5 minut wcześniej. A jak nie pasuje, to zmień pracę, żebyś mógł iść pieszo.
Jurko
Jurko 18.02.2021, 12:23
Już się bój samochodziarzu jeden. Potrzeby osób jadących transportem zbiorowym np. do pracy, szkół masz gdzieś, bo liczą się tylko twoje potrzeby. W pociągu może jechać kilkaset osób jednocześnie. Strasznie ci życie utrudni zamknięcie rogatek na 5 min...
tt
tt 18.02.2021, 09:39
ciekawe - czy to będą pociągi widma tj.MKS-y jeżdżace po D-cy...
pasażerka
pasażerka 20.02.2021, 12:32
Na wezwanie starosty i burmistrza oraz naczelnika gminy, wezwani do obywatelskiego obowiązku, bedziemy wsiadali w określonych dniach do tego cugu wraz z rodzinami i zaliczali 2 x po 30 minut do Mielca i z powrotem ratując budżet linii i pomysł na Metropolię...Myślę, że mieszksańcy Mielca oraz przede wzystkim miejscowości na trasie, również poczują się w obowiązku ratowania w kryzysie odrestaurowanej linii, bo nie ma co ukrywać, jest potrzebna. No i czekamy na pociąg do Jodłowej i Jasła przez Pilzno.
OPI
OPI 18.02.2021, 17:57
Wójt zadba o nowego przewoźnika i będzie 3 przejazdy zamiast 4. trzeba oszczedzać

Pozostałe