Sesje nadzwyczajne: we wtorek w powiecie, w środę w mieście

  • 22.02.2021, 10:27
  • Tomasz Ratuszniak
Sesje nadzwyczajne: we wtorek w powiecie, w środę w mieście fot. Starostwo Powiatowe w Dębicy.
W mieście będą to nawet dwie sesje nadzwyczajne. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 14:30, druga o 15:00.

Wcześniej jednak, we wtorek 23 lutego o godz. 15:00 w budynku przy Parkowej spotkają się radni powiatowi. W porządku obrad znajdą się tylko dwa projekty uchwał, oba dotyczyć będą utworzenia dodatkowej lokalizacji prowadzenia zajęć (dla Szkoły Podstawowej nr 7 Specjalnej i Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy) w nowej siedzibie Zespołu Szkół Specjalnych przy ul. Parkowej w Dębicy.

W środę 24 lutego o godz. 14:30 w dębickim Ratuszu rozpocznie się sesja nadzwyczajna dotycząca częściowego zwolnienia i zwrotu części opłaty pobranej od przedsiębiorców za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na ternie miasta za rok 2021.

Druga sesja nadzwyczajna zaplanowana jest na godz. 15:00. Punkty do rozpatrzenia przez radnych to wybór metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz stawki opłaty na terenie miasta oraz zmiana uchwały nr XXXII/254/2020 Rady Miejskiej w Dębicy z dnia 14 grudnia 2020 r. w sprawie określenia rodzajów dodatkowych usług świadczonych przez Gminę Miasta Dębica w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych  i zagospodarowania tych odpadów, sposobu ich świadczenia oraz wysokości cen za te usługi.

Przeczytaj również: Prądu nie będzie w Dębicy i czterech innych miejscowościach

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
barman
barman 22.02.2021, 10:53
Brawo radni PiS za projekt uchwały ze zwolnieniem z opłat za koncesję!

Pozostałe