Poważny wypadek, droga zablokowana - zdjęcia

  • 24.02.2021, 21:04 (aktualizacja 24.02.2021, 22:27)
  • Grzegorz Król
Poważny wypadek, droga zablokowana - zdjęcia Fot. OSP Brzostek.
O godz. 21 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych, na drodze powiatowej Brzostek-Opacionka (pow. dębicki). Ul. Słoneczna w tej pierwszej miejscowości jest zablokowana, na miejscu pracują policyjni technicy.

O zdarzeniu nie wiadomo jeszcze wiele. Ze wstępnych ustaleń obecnych na miejscu policjantów wynika, że kierująca hondą mieszkanka województwa mazowieckiego jechała w stronę Opacionki. Z przeciwnego kierunku jechała rodzina z powiatu dębickiego, samochodem marki skoda.

- W pewnym momencie doszło do kontaktu obu pojazdów - mówi nadkom. Robert Kras, specjalista Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji.

W wyniku tego skoda wjechała do przydrożnego rowu i przewróciła się na bok. Do rowu jedną stroną pojazdu wjechała również kierująca hondą kobieta. Po pokonaniu kilku metrów udało się jej z niego wyjechać, ale ostatecznie samochód obróciło w poprzek drogi, a ostatecznie pojazd dachował.

- Skodą oprócz kierującego podróżowała także jego żona i dzieci - dodaje nadkom. Robert Kras.

Z obrażeniami ciała do szpitala zostały zabrane dwie osoby. To żona kierującego skodą, jak i kierująca hondą. Jeszcze nie wiadomo, jak bardzo obie kobiety ucierpiały w zdarzeniu. Na miejscu pracują policyjni technicy, których zadaniem będzie teraz ustalenie dokładnego przebiegu, ale przede wszystkim przyczyn wypadku. Szczegóły jutro.

Czytaj także: Dach zawalił się pod naporem śniegu - zdjęcia

Grzegorz Król

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mariusz
Mariusz 25.02.2021, 16:43
Honda musiała jechać z deka za szybko skoro po takim uderzeniu darło ją jeszcze 40 metrow.

Pozostałe