Powiatowi radni znów spotkają się na Parkowej

  • 26.02.2021, 07:23 (aktualizacja 26.02.2021, 07:34)
  • Tomasz Ratuszniak
Powiatowi radni znów spotkają się na Parkowej fot. Starostwo Powiatowe w Dębicy.
Dwudziesta ósma sesja Rady Powiatu Dębickiego odbędzie się w czwartek 4 marca o godz. 13:00.

Porządek obrad:

I. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności.
II. Przedstawienie Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.
III. Rozpatrzenie projektów i podjęcie uchwał Rady Powiatu Dębickiego w sprawie:

  1. wyrażenia zgody na przystąpienie oraz zatwierdzenie realizacji projektu „Aktywizacja osób powyżej 29 r.ż. pozostających bez pracy w powiecie dębickim (VII)” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Działanie 7.2 – Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy – projekty pozakonkursowe PUP,
  2. zmiany załącznika Nr 1 oraz Nr 2 do Uchwały XXVI.212.2020 Rady Powiatu Dębickiego z dnia 29 grudnia 2020 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Dębickiego w roku 2021 r.,
  3. przyjęcia 3-letniego Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Dębickim na lata 2021-2023,
  4. udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Podkarpackiego na realizację zadania publicznego,
  5. wprowadzenia zmiany w Uchwale Budżetowej Powiatu Dębickiego na 2021 r.,
  6. wprowadzenia zmian w wieloletniej prognozie finansowej Powiatu Dębickiego na lata 2021-2032.

IV. Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Powiecie Dębickim na lata 2019-2022 za rok 2020.
V. Sprawozdanie Starosty z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2020 r.
VI. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez powiat dębicki.
VII. Sprawozdania komisji stałych Rady Powiatu Dębickiego z realizacji planów pracy w 2020 r.
VIII. Sprawozdanie Starosty z działań Zarządu Powiatu oraz z realizacji uchwał i wniosków w okresie pomiędzy sesjami.
IX. Wnioski i oświadczenia radnych.
X. Interpelacje i zapytania radnych.
XI. Sprawy różne.
XII. Zamknięcie sesji.

Przeczytaj również: Pięciu kierowców straciło prawo jazdy. Rekordzista pędził 111 km/h

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Becia
Becia 05.03.2021, 08:18
Na tych tabletach to chyba, jeśli potrafią je włączyć, grają w pryskające bańki. Po minach widać że raczej nie bardzo wiedzą po co tam przyszli.
Madik
Madik 03.03.2021, 17:18
Popatrzcie na to Miasto i jego osiągnięcia w każdej dziedzinie: wygląd, atrakcyjność inwestycyjna pomimo udogodnień takich jak autostrada, szybka kolej. Niech ta ocena oprze się o zakres 15 lat. W tym czasie były wspaniałe czasy inwestycyjne gdzie pieniądze do okolicznych miast płynęły strumieniami czemu chyba żaden z Was nie zaprzeczy. Jak wyglądają te okoliczne miasta ( nie bierzecie pod uwagę Tarnowa bo zatrzymany prezydent całkowicie zatrzymał to miasto ) Tam nie siedzą takie postaci niosące się na fali partii rządzącej która z Panem posłem Warzechą jedzie na tym samym wózku. PIĘĆSET PLUS JUŻ NIE MA SIŁY NABYWCZEJ. WAM TO I TAK BEZ ZNACZENIA CO ZGOTOWALIŚCIE TYM KTÓRZY Z TYM MIEŚCIE ŻYJĄ I NAJPRAWDOPODOBNIEJ TUTAJ ZOSTANĄ. MŁODYCH JUŻ TUTAJ PO PANDEMI NIE ZOBACZYCIE. GWARANTUJE WAM TO. TEN UŚMIECH 15 DZIEŃ WYPŁATY DIETY SZYBKO ZEJDZIE WAM Z UST.
Madik
Madik 26.02.2021, 12:48
Uwielbiam patrzyć na tych kompetentnych, wybranych przez mieszkańców powiatu ludzi. Na ich twarzach widać elokwencje i chęć działania na korzyść obywateli. Kiedy jest wypłata diety ? Tutaj między innymi widać skuteczność i jakość reformy samorządowej. W tych wyborach, jak i poprzednich, chodziło o nazwisko, status społeczny jak i wykonywany zawód. Na tym kończymy z osiągnięciami tego zacnego gremium. W SKRÓCIE POWIEM TYLKO ŻE PATRZĄC NA TO WSZYSTKO WIEM, ŻE NIC Z TEGO NIE BĘDZIE. MŁODZI A RACZEJ CI KTÓRZY JESZCZE TUTAJ POZOSTALI, PO OTWARCIU GRANIC I USTANIU PANDEMII WYJADĄ BO TO MIASTO MIĘDZY INNYMI PRZEZ TAKICH LUDZI NIE DAJE IM NAJMNIEJSZEGO POWODU ŻEBY TUTAJ POZOSTAĆ. TYLE W TEMACIE
wybory 2023
wybory 2023 27.02.2021, 06:00
Oceń najpierw sam siebie a potem oceniaj innych Cieszę się że jest demokracja i to ludzie wybierają o nie ty!

Pozostałe